Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ IPAD 4 11 (2020) ВІД КОМПАНІЇ ICOOLA

Продукція Apple на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших. Пов'язано це насамперед з високою якістю девайсів та використанням сучасних технологій при їх виготовленні. Але навіть попри це, iPad – це техніка, а, як ми знаємо, будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу з різних причин. У таких випадках варто одразу ж звертатися до відповідних компаній. Співробітники ICOOLA готові прийти вам на допомогу та здійснити високоякісний ремонт iPad 4 (2020) за найкоротший період.

Зазначимо, що однією з місій нашої компанії є відродження інженерного потенціалу в Україні, адже ми хочемо запропонувати якісний ремонт iPad Pro 3 11 (та інших моделей) кожному громадянину України.

Найпоширеніші поломки iPad 4 (2020)

У нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи, які здатні швидко виявити та усунути будь-які поломки, пов'язані з Айпадами. Враховуючи високу якість виробництва, вони відбуваються не так часто, проте власники можуть стикатися з несправностями, спричиненими як зовнішнім впливом, наприклад ударом об поверхню, так і технічними поломками.

За статистикою, найпоширенішими поломками планшетів від Apple є такі:

 • зависання екрану та не реагування на дотики;
 • надмірне перегрівання пристрою;
 • поява темних або жовтих смуг на одній із сторін екрану;
 • відсутність підключення до бездротової мережі Wi-Fi або повільне підключення, постійне обривання зв'язку;
 • різке зменшення часу автономної роботи акумулятора;
 • влучення рідини всередину пристрою;
 • збої під час підключення до Bluetooth.

Деякі проблеми можна вирішити самостійно, але більшість із них вимагають втручання професійних майстрів, які знають усі нюанси роботи та складання даного пристрою. Крім того, втручання некомпетентної людини може значно посилити ситуацію та спровокувати ще більші проблеми. При виявленні перших ознак дивної роботи, збоїв або дивно із зовнішніми деталями, як, наприклад, портом для зарядки, слід відразу ж звертатися в компанію ICOOLA. Ми зможемо виявити не тільки саму несправність, але ще й причину її появи і в короткі терміни усунемо її, щоб пристрій продовжував повноцінно працювати без збоїв.

Важливо уточнити, що ми не тільки збираємо важливі інженерні матеріали, але і втілюємо ці знання у свою роботу, тому ремонт iPad Pro 3 12,9 у нас доступний за найнижчою ціною!

Що таке ремонт Айпад Про 4 2020 (11 дюймів)?

Сервіс ICOOLA - це компанія з великим досвідом роботи, де працюють справжні професіонали своєї справи. Інженери, які виконують ремонт, мають стаж роботи щонайменше 3 роки. Вони знають все про ремонт Айпада Про 4 2020 (11 дюймів): особливості збирання, всі елементи та комплектуючі частини, принцип роботи і т.д. За весь час наші майстри зуміли полагодити велику кількість девайсів і вирішити безліч проблем. Саме тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевненими у високому професіоналізмі.

Айпади мають одну дуже важливу особливість, яка ускладнює ремонт пристроїв – нерозбірна конструкція. У тому випадку, коли для вирішення тієї чи іншої проблеми потрібно проникнути в начинку планшета, категорично не рекомендується робити це без відповідних знань. Краще довірити цю справу професіоналам.

Якщо вам потрібний терміновий ремонт, важливо розуміти, що це практично ювелірна робота. Вона вимагає особливої ​​точності та навичок. Вся розбирання відбувається не через задню панель, як у більшості пристрою, а через дисплей - сенсорну частину. Складність у тому, що вона приклеєна до корпусу з усіх боків. Наприклад, якщо виникла проблема з батареєю або необхідно замінити її на новий акумулятор, слід спочатку зняти дисплей, вирішити поточну проблему і обережно повернути його на місце, дотримуючись всіх правил і етапів складання.

Наші фахівці виконують різні види ремонту швидко та якісно:

 • ремонт динаміка, мікрофона, камери;
 • заміна скла, дисплея, тачскріна;
 • відновлення віддалених файлів, резервне копіювання;
 • перевстановлення програмного забезпечення і т.д.

Вся робота складається з кількох етапів. Перший є оглядом пристрою. Він може проходити як у присутності власника, і без нього. На цьому етапі проводиться зовнішній огляд. Другий – виявлення причини поломки. Для цього етапу може знадобитися розібрати пристрій. Третій етап полягає безпосередньо у ремонті. Наші майстри використовують виключно якісне обладнання для ремонту, тому ми гарантуємо якість та цілісність пристроїв. Останній - четвертий - етап є перевіркою роботи Айпада або окремих його частин (камери, мікрофона, акумулятора).

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років, і за цей час змогли відточити навички ремонту Айпад Про 9,7 до ідеалу?

Які ціни та терміни роботи на ремонт iPad Pro 4 (2020)?

Незалежно від типу пристрою вартість ремонту залежить виключно від складності проблеми. Для того, щоб дізнатися приблизну інформацію про ціну ремонту iPad Pro 4 (2020) та термін роботи, достатньо зайти на спеціальний розділ на нашому офіційному сайті або зателефонувати за вказаним телефоном. Наші фахівці із задоволенням нададуть відповідь на всі ваші запитання та нададуть вам актуальну інформацію.

Багато людей вважають, що чим дорожчий і престижний пристрій, тим більшу вартість доведеться заплатити за ремонт. Насправді, це глибоке оману. Ціна безпосередньо залежить від типу несправності та складності робіт з її усунення. Крім того, вартість також враховує можливі труднощі, які можуть виникнути під час ремонту.

Ще один принцип ціноутворення пов'язаний із необхідністю використання додаткового обладнання. Наприклад, всі роботи з платою передбачають використання мікроскопа і спеціальної паяльної системи. Такий ремонт, відповідно, коштуватиме дорожче, та й виконуватиме його майстер з великим досвідом роботи, оскільки будь-яка помилка може призвести до серйозних проблем із платою, які неможливо буде усунути.

На ціну також впливають запчастини та комплектуючі, які майстер використовуватиме для здійснення ремонту. Деякі сервісні центри використовують дешеві запчастини, щоб зменшити вартість послуги. Але в компанії ICOOLA є суворі правила щодо цього. Ми використовуємо виключно оригінальні та високоякісні комплектуючі. Це дозволяє мінімізувати появу подібних несправностей у майбутньому та значно продовжити термін роботи Айпада.

У вартість ремонту входить гарантія. Сервісний центр ICOOLA дає гарантію на 12 місяців на виконану роботу та комплектуючі. Саме тому ви можете звертатися до нас і не хвилюватись щодо якості ремонту.

Термін роботи – не менш важливе питання, яке турбує клієнтів при зверненні до сервісного центру ICOOLA. Все наше сучасне життя так чи інакше пов'язане з гаджетами, тому їхня поломка є досить серйозною проблемою. Особливо це стосується людей, які працюють за допомогою iPad. За статистикою, більшість поломок можна відремонтувати лише за годину, але деякі проблеми вимагають більше витрат за часом. Ми розуміємо абсолютно кожного клієнта, тому намагаємося усунути проблему в найкоротші терміни.

Які існуючі особливості ремонту Айпада Про (4 покоління)?

Для того, щоб проводити якісний ремонт, слід мати уявлення про особливості Айпадів Про 4 покоління:

 • девайси оснащені просунутим та сучасним мобільним дисплеєм;
 • в наявності є дві основні камери рівня Pro – ширококутна та надширококутна;
 • встановлений процесор A12Z Bionic, який чудово справляється навіть із найскладнішими завданнями та важкими програмами;
 • в Айпадах присутні чотири динаміки та п'ять мікрофонів студійної якості;
 • пристрій може працювати до 10 годин від акумулятора.

Наші фахівці знають про всі особливості та відмінні риси Айпадів різних поколінь. Тому ви можете легко довірити нам свій пристрій. Все, що від вас вимагається, залишити нам планшет і заповнити спеціальну форму. Решту ми зробимо самі.

Усі особливості ремонту Айпада Про (4 покоління) пов'язані з використанням висококласного обладнання. У нас воно є, саме тому ми можемо взятися навіть за найскладніші поломки. Найголовніше – не втручатися та не намагатися самостійно усунути проблему чи знайти причину її появи. Відразу ж, коли ви помітили збої в роботі, потрібно нести планшет до нас.

Відзначимо, що ми також відновлюємо Apple iPad Mini, ви можете виконати діагностику Айпад Міні 5 абсолютно безкоштовно!

Переваги звернення до нас

Наша компанія вже не перший рік працює на ринку сервісного обслуговування та ремонту Айпадів. Ми точно знаємо, що таке якісний ремонт та можемо гарантувати вам висококласну та професійну послугу. З основних переваг звернення до нас варто виділити:

 • швидкі терміни виконання ремонту;
 • низькі ціни;
 • гарантія якості;
 • професіоналізм інженерів;
 • використання виключно оригінальних запчастин;
 • можливість проконсультуватися з усіх необхідних питань.

Крім того, наша компанія є однією з перших в Україні, яка дбає про навколишнє середовище та займається переробкою електроніки. Таким чином, ми значно зменшуємо кількість викинутого електросміття.

Ремонт iPad Pro 4 11: ціна
2 400 грн
2 700 грн
2 200 грн