Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 5

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 5
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
650 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Роз’єм на планшеті відповідає за зарядку та синхронізацію, теж є одним із найвразливіших місць на пристрої. Якщо на гаджеті пропало живлення та немає синхронізації з комп’ютером, а кабель зарядного пристрою цілий, то скоріш за все несправності виникли в роз’ємі iPad 5 (2017).

Що робити, коли iPad 5 (2017) перестав заряджатися?

Спочатку треба визначити, через що пристрій перестав заряджатися. Це може бути пошкодження шнуру зарядки, проблеми з самим пристроєм та все ж таки роз’єм. Треба спробувати зарядити планшет іншою оригінальною зарядкою або під'єднати до USB-порту комп’ютера. Якщо пристрій не заряджається та не з’єднується з комп’ютером, то проблема криється в самому гнізді. Тут на допомогу прийдуть фахівці компанії ICOOLA, до яких у Львові можна зателефонувати за номером 0 800 602 250.

Чому гніздо зарядки iPad 5 (2017) виходить з ладу?

Роз’єм зарядки/синхронізації ламається через наступні причини:

  • Використання  не фірмового пристрою зарядки. У інших виробників зарядки розміри конектора можуть значно відрізнятись, що призводить до деформації гнізда.
  • Поганий контакт, через що перегрівається гаджет.
  • Сильний удар, що спричиняє механічні пошкодження.
  • Потрапляння рідин всередину пристрою.
  • Виробничий брак.

Майстри ICOOlA не рекомендують виконувати операції по заміні роз’єму зарядки на Айпаді самостійно в домашніх умовах. Краще звернутися до наших працівників, які в найкоротші терміни та за мінімальними цінами міняють гніздо. Наші фахівці мають досвід в таких вправах понад 3 років.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple робить заміну роз'єму зарядки/синхронізації Айпад 4 з гарантією, адже ми - це сучасний сервіс!

Порядок проведення заміни гнізда зарядки/синхронізації на iPad 5 (2017)

Майстри компанії ICOOLA мають високу кваліфікацію з ремонту техніки Apple. При заміні роз’єму зарядки на iPad 5 (2017) спеціалісти виконують наступні кроки:

  • Первинну діагностику, підключення різних пристроїв зарядки, огляд на предмет присутності пилу та бруду.
  • Розбір гаджету, перевірка цілісності шлейфу.
  • Заміна несправних компонентів.
  • Фінальний етап діагностики, перевірка працездатності.
  • Фірма використовує оригінальні деталі, що не відрізняються від тих, які встановлюють на заводі.

Якщо власники iPad 5 (2017) зіткнулись з такою проблемою, то є сенс звернутися до працівників ICOOLA. По-перше, компанія упродовж 8 років на ринку і має бездоганну репутацію. Працівники мають достатню кваліфікацію та постійно її підвищують.

По-друге, фахівці усувають проблеми та ламання будь-якої складності за 30-60 хвилин за мінімальними цінами. По третє, ICOOLA має статус renew бренда, що турбується за чистоту довкілля та популяризує зелені насадження. Один відремонтований гаджет Apple – одне дерево у Львові.