Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 5

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
641 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Роз’єм на планшеті відповідає за зарядку та синхронізацію, теж є одним із найвразливіших місць на пристрої. Якщо на гаджеті пропало живлення та немає синхронізації з комп’ютером, а кабель зарядного пристрою цілий, то скоріш за все несправності виникли в роз’ємі iPad 5 (2017).

Що робити, коли iPad 5 (2017) перестав заряджатися?

Спочатку треба визначити, через що пристрій перестав заряджатися. Це може бути пошкодження шнуру зарядки, проблеми з самим пристроєм та все ж таки роз’єм. Треба спробувати зарядити планшет іншою оригінальною зарядкою або під'єднати до USB-порту комп’ютера. Якщо пристрій не заряджається та не з’єднується з комп’ютером, то проблема криється в самому гнізді. Тут на допомогу прийдуть фахівці компанії ICOOLA, до яких у Львові можна зателефонувати за номером 0 800 602 250.

Чому гніздо зарядки iPad 5 (2017) виходить з ладу?

Роз’єм зарядки/синхронізації ламається через наступні причини:

  • Використання  не фірмового пристрою зарядки. У інших виробників зарядки розміри конектора можуть значно відрізнятись, що призводить до деформації гнізда.
  • Поганий контакт, через що перегрівається гаджет.
  • Сильний удар, що спричиняє механічні пошкодження.
  • Потрапляння рідин всередину пристрою.
  • Виробничий брак.

Майстри ICOOlA не рекомендують виконувати операції по заміні роз’єму зарядки на Айпаді самостійно в домашніх умовах. Краще звернутися до наших працівників, які в найкоротші терміни та за мінімальними цінами міняють гніздо. Наші фахівці мають досвід в таких вправах понад 3 років.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple робить заміну роз'єму зарядки/синхронізації Айпад 4 з гарантією, адже ми - це сучасний сервіс!

Порядок проведення заміни гнізда зарядки/синхронізації на iPad 5 (2017)

Майстри компанії ICOOLA мають високу кваліфікацію з ремонту техніки Apple. При заміні роз’єму зарядки на iPad 5 (2017) спеціалісти виконують наступні кроки:

  • Первинну діагностику, підключення різних пристроїв зарядки, огляд на предмет присутності пилу та бруду.
  • Розбір гаджету, перевірка цілісності шлейфу.
  • Заміна несправних компонентів.
  • Фінальний етап діагностики, перевірка працездатності.
  • Фірма використовує оригінальні деталі, що не відрізняються від тих, які встановлюють на заводі.

Якщо власники iPad 5 (2017) зіткнулись з такою проблемою, то є сенс звернутися до працівників ICOOLA. По-перше, компанія упродовж 8 років на ринку і має бездоганну репутацію. Працівники мають достатню кваліфікацію та постійно її підвищують.

По-друге, фахівці усувають проблеми та ламання будь-якої складності за 30-60 хвилин за мінімальними цінами. По третє, ICOOLA має статус renew бренда, що турбується за чистоту довкілля та популяризує зелені насадження. Один відремонтований гаджет Apple – одне дерево у Львові.