Заміна сенсорного скла в iPad 2

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
940 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ніхто не застрахований від таких неприємностей, як поява тріщин на улюбленому iPad 2. Є відмінне рішення – це заміна скла екрану на iPad 2. Ремонтні роботи потрібно довіряти виключно фахівцям. Такі працюють в нашому сервісі.

Популярні види поломок, у разі яких потрібна заміна скла екрану на iPad 2 (2011)

Переважно проблеми з екраном виникають через випадкові падіння і в цілому неакуратне поводження, порушення умов зберігання, експлуатації. До основних поломок відносять такі:

  • не реагує тач;
  • частина сенсора не реагує на дотики;
  • є тріщини або відколи;
  • скло більше не цілісне;
  • з'явилися мікротріщини, павутинка.

Як впоратися з кожною з цих проблем? Виконати заміну скла екрану на iPad 2. Додатково можуть бути проблеми у вигляді зігнутого корпусу, непрацюючої кнопки, антени, шлейфу. Раціональне рішення – комплексно підійти до усунення недоліків за допомогою наших фахівців.

А ви знали, що Айкула, може замінити батарею iPhone 7 Plus за 15 хвилин, адже ми не тільки вивчаємо інженерні книги, а й втілюємо процеси по ремонту в життя!

Чи можлива заміна скла екрану на iPad 2 вдома?

На жаль, екран є тією частиною системи, виправити яку в домашніх умовах дуже проблематично. Єдине, що може зробити користувач, це спробувати перезапустити Айпад 2 , відчистити його від пилу та бруду. Попередньо всі чохли та аксесуари знімаються. У разі серйозного дефекту такі спроби не принесуть результату або принесуть, але тимчасовий.

У будь-якому випадку звернення в надійний сервіс заощадить час і нерви. Є низка дефектів, усунути які без належних навичків буде неможливо. Наприклад, якщо всередині пристрою почався процес окислення, викликаний попаданням вологи, то допоможе тільки очищення окислених комплектуючих і ремонт материнської плати, що неможливо виконати без певного набору інструментів.

Якщо ваш iPad 2 піддався дії рідини, удару або будь-якого фактору, що пошкодив екран, рекомендується негайно звернутися в сервіс. Швидко здійснений ремонт може не тільки заощадити час, але і зберегти в цілісності деталі, які могли бути зачеплені поламаним екраном.

Відзначимо, що ми постійно вивчаємо цікаві інженерні книги, саме тому - ми найкращий сервіс в Україні з відновлення електроніки!

Наш ремонтний сервіс ICOOLA у Львові має величезний досвід в сфері ремонту айпада, що підтверджують численні відгуки наших клієнтів. Зателефонуйте нам і переконайтеся в професіоналізмі наших майстрів самі. Сервіс працює цілодобово, якщо вам незручно прийти особисто, то ви можете викликати майстра додому. Послуга за викликом буде надана з не меншим професіоналізмом. За підсумком ви отримаєте iPad 2 з відновленим екраном і гарантію.