Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 2

Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 2
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
490 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Думка фахівців: несправності в роботі кнопок, що регулюють гучність на iPad 2 (2011), зустрічаються нечасто, але при наявності збоїв в роботі звернення до фахівців – грамотне рішенням. Девайс апріорі нерозбірний, тому усунути поломки в домашніх умовах не вийде.

Чому не працюють кнопки гучності на iPad 2 (2011)

Серед поширених причин можна виділити:

  • механічні пошкодження, які можуть стати причиною деформацій або від'єднання шлейфу;
  • контакт з вологою (вода всередині корпусу призводить до корозії металевих елементів);
  • збої програмного забезпечення (кнопки «залипають» або спостерігається уповільнений відгук при натисненні).

Незалежно від причин, які викликають порушення в роботі кнопок гучності, пропонується професійний ремонт. Майстри нашого сервісного центру ICOOLA в Львові оперативно виконають діагностику і відновлять працездатність девайса.

До речі, ми не тільки збираємо цікаву інженерну інформацію, але і ремонтуємо техніку Apple. У нас ви можете скористатися заміною корпусу iPhone XR з гарантією!

Шлейф кнопок гучності на iPad 2 (2011): як замінити

Секрет правильного ремонту полягає в покроковому виконанні наступних дій:

  1. Знімається передня панель. Щоб її від'єднати, попередньо Айпад 2 акуратно прогрівається по периметру. Щоб не було перегріву, наші майстри використовують спеціальне обладнання.
  2. Відкручуються гвинти, які утримують конструкційні елементи девайса. Використання мініатюрних викруток виключає пошкодження, гарантуючи якість робіт.
  3. Від'єднується неробочий шлейф. Для акуратного виконання робіт потрібен пінцет.
  4. Встановлюється нова деталь. Після кріплення збірка iPad 2 (2011) відбувається в зворотному порядку.

Після заміни шлейфу майстер обов'язково перевіряє працездатність девайса. Тільки при наявності позитивного відгуку, ремонт вважається виконаним.

Цікавить заміна шлейфу кнопок гучності на iPad 2 (2011)? Наші майстри, досвід роботи яких не менше 3 років, оперативно і якісно виконають повноцінний ремонт. Наша компанія працює на ринку більше 8 років, що є гарантією якісної роботи. З огляду на багатий практичний досвід і використання спеціального інструменту, ремонт iPad 2 (2011) не займає більше однієї години.

Відзначимо, що ми також відновлюємо Apple iPhone, у нас ви можете виконати діагностику айфон 7 абсолютно безкоштовно!

Потрібна додаткова інформація? Ось номер телефону наших операторів: 0 800 602 250. Зателефонуйте, і вони дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з ремонтом електроніки і факторами, що впливають на вартість робіт.