Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 5

Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 5
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
690 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Досить часто користувачі техніки Apple стикаються  з несправністю кнопок ввімкнення, регуляції гучності, блокування. Іноді при прослуховуванні музики, перегляді фільму або розмові по відеозв’язку, ви можете помітити, що кнопки регуляції звуку не працюють. Чому це трапилося і що робити? Серед причин ламання шлейфа кнопок гучності на айпад може бути падіння пристрою, попадання всередину нього води або вологи, а також недбале користування або зношеність. Перше, що ви помітите — погана реакція кнопок гучності на натиски. У будь-якому випадку необхідно звернутися до сервісного центру, де допоможуть розв’язати цю проблему.

Як проводиться заміна шлейфа кнопок гучності на  iPad 5 (2017)?

  • Ви звертаєтеся до сервісного центру з ламанням.
  • Наші спеціалісти з досвідом роботи не менше трьох років виконують діагностику пристрою.
  • Визначається причина поламки. У цьому випадку є два варіанти: або зламався шлейф кнопок гучності, або діло у несправності кнопок гучності. 
  • Проводиться заміна необхідних деталей. Ми розв'язуємо будь-яку проблему за 30-60 хвилин.
  • Ми зателефонуємо вам, після чого ви можете забрати відремонтований планшет.

Не рекомендуємо займатися ремонтом гаджетів самостійно в домашніх умовах, якщо ви не маєте у цьому досвіду. Краще довіритися професіоналам, які швидко ліквідують поломку. Завдяки оригінальним складникам і спеціальному обладнанню для проведення ремонту, якість робіт завжди залишається на високому рівні.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple робить заміну шлейфу кнопок гучності Айпад 4 з гарантією, адже ми - це сучасний сервіс!

Чому слід звернутися до сервісного центру ICOOLA у Львові з приводу ламання iPad 5 (2017)?

Якщо ви хочете відремонтувати свій iPad 5 (2017) і не хвилюватися про те, що нові деталі через певний проміжок часу вийдуть з ладу, то зверніться до нас. Ми на ринку вже понад 8 років, гарантуємо високу якість роботи, швидкий ремонт ламання будь-якої складності за мінімальними цінами. Якщо ви хочете дізнатися відповіді на якісь питання щодо ремонту вашого гаджета, можете зателефонувати нам за номером телефону: 0 800 602 250.

Також ми не забуваємо про захист навколишнього середовища, відповідально ставимося до стану екології. Ми підтверджуємо свої слова на ділі — робимо одне зелене насадження за один відремонтований гаджет!