Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 6

Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 6
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
790 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якщо при натисканні кнопок гучності вони втратили свою чутливість й не здатні виконувати належно своїх  функцій може знадобитися заміна шлейфа кнопок гучності на Айпад 6.

Здійснити подібний ремонт в домашніх умовах не вдасться, адже дана процедура потребує повного розбору планшета. Подібні дії без шкоди для гаджета зможе здійснити лише професіонал.

Чому необхідно здійснити заміну шлейфа кнопок гучності на Айпад 6

Коли через падіння планшета кнопки гучності перестають працювати, то причина несправності може виникати через пошкодження шлейфу. Серед інших причин, які можуть спричинити виникнення даних проблем виділяють:

  • потрапляння вологи в середину пристрою;
  • механічні пошкодження;
  • потрапляння через кнопки гучності пилу.

Зазначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали щодо інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто робить заміну шлейфу кнопок гучності Айпад 5 на такому високому рівні.

Заміна шлейфа кнопок гучності в iPad 2018: ціна та скільки часу потрібно?

Сервісний центр ICOOLA здійснює свою діяльність у даній сфері понад 8 років. Ми спеціалізуємося виключно на ремонті гаджетів від компанії Apple. А наявність професійного обладнання дозволяє нам виконувати ремонт швидко. Для заміни кнопок гучності на Айпад 6 нашим майстрам знадобиться 30-60 хв.

Крім цього, ми готові запропонувати своїм клієнтам найнижчу ціну у Львові. Все це можливо завдяки тому, що ми:

  • працюємо самостійно без посередників;
  • отримуємо деталі від прямого імпортера;
  • регулярно слідкуємо за пропозиціями конкурентів й на основі даної інформації коректуємо власну вартість.

Кінцева вартість ремонту у нас залежить від причини несправності, вартості використаних деталей, а також складності виконаних дій.

Чому сервісний центр ICOOLA це найкраще місце для здійснення заміни шлейфа кнопок гучності на Айпад 6 у Львові?

Наш сервісний центр готовий відремонтувати будь-яку несправність. Будьте упевнені, що звертаючись до нас Айпад 6 буде повернено до робочого стану.

У нас завжди знайдеться необхідна деталь для ремонту, тому вам не доведеться чекати й уже у день звернення ви отримаєте повністю робочий пристрій.

ICOOLA – це renew компанія, яка не просто здійснює ремонт техніки від Apple, але й дбає про екологію. Один відновлений гаджет у нас дорівнює одному посадженому дереву. Тому дбаймо про екологію разом й при виникненні проблем з кнопками гучності на Айпад 2018 звертайтесь до нас.

Виникають додаткові запитання щодо ремонту? Будемо раді допомогти вам за номером телефону 0 800 602 250.