Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 8

Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
850 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Користувач iPad 8 (2020), який щодня використовує портативний пристрій для перегляду фільмів та спілкування через відеозв’язок тощо, час від часу стикається з проблемою виходу з ладу клавіш регулювання гучності. Причиною несправності клавіш регулювання гучності є не тільки механічні пошкодження, але й регулярне навантаження, та фізичний знос деталі. 

Причини заміни шлейфу кнопок гучності iPad 8 (2020)

Перші симптоми несправності можуть з'явитися вже після кілька місяців постійного користування портативним гаджетом як на роботі, так і дома. Це може бути регулярне залипання клавіш регулювання гучності. Ускладнюється користування iPad 8 (2020) у разі відсутності реакції клавіші на зміну її положення. 

Причиною для звернення у сервісний центр ICOOLA може бути забруднення клавіші тощо, або пошкодження корпусу, через що набагато складніше змінювати положення клавіші для регулювання гучності. Тому у разі деформування клавіші навряд чи можна сподіватись на те, що вона буде працювати справно з моменту пошкодження деталі. 

Якщо у користувача iPad 8 (2020) виникають сумніви щодо необхідності звернення до спеціалістів у сервісний центр, можна зв'язатися з ICOOLA за номером телефону 0 800 602 250 для уточнення потрібної інформації. Ремонт чи заміна шлейфу кнопок гучності проводиться після діагностики стану пристрою для виявлення причини й усунення несправності. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити шлейф кнопок гучності Айпад 7 за найдоступнішою ціною!

Де швидко замінити шлейф кнопок гучності iPad 8 (2020) у Львові?

Чи то неправильна експлуатація, чи то потрапляння вологи, падіння портативного пристрою, слід звернутися у сервісний центр у Львові, щоб встановити точну причину ламання та оперативно її усунути зусиллями кваліфікованих майстрів. 

ICOOLA понад 8 років надає послуги з ремонту та заміни пошкоджених або зношених деталей iPad 8 (2020) у Львові. Команда української компанії складається з професійних майстрів, що мають досвід роботи у сфері обслуговування та ремонту портативних пристроїв. Потрібно щонайменше 3-річний досвід роботи, щоб стати частиною команди ICOOLA, тому ремонт та заміна деталей на iPad 8 (2020) здійснюється швидко та якісно. 

Достатньо від 30 до 60 хвилин — й iPad 8 (2020) відремонтовано, якщо пристрій підлягає ремонту, й посаджене одне зелене насадження. ICOOLA є renew компанією, тому висаджує дерева у місті Лева за відремонтовані гаджети жителів та гостей культурної столиці України.