Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 8

Заміна шлейфа кнопок гучності iPad 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
840 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Користувач iPad 8 (2020), який щодня використовує портативний пристрій для перегляду фільмів та спілкування через відеозв’язок тощо, час від часу стикається з проблемою виходу з ладу клавіш регулювання гучності. Причиною несправності клавіш регулювання гучності є не тільки механічні пошкодження, але й регулярне навантаження, та фізичний знос деталі. 

Причини заміни шлейфу кнопок гучності iPad 8 (2020)

Перші симптоми несправності можуть з'явитися вже після кілька місяців постійного користування портативним гаджетом як на роботі, так і дома. Це може бути регулярне залипання клавіш регулювання гучності. Ускладнюється користування iPad 8 (2020) у разі відсутності реакції клавіші на зміну її положення. 

Причиною для звернення у сервісний центр ICOOLA може бути забруднення клавіші тощо, або пошкодження корпусу, через що набагато складніше змінювати положення клавіші для регулювання гучності. Тому у разі деформування клавіші навряд чи можна сподіватись на те, що вона буде працювати справно з моменту пошкодження деталі. 

Якщо у користувача iPad 8 (2020) виникають сумніви щодо необхідності звернення до спеціалістів у сервісний центр, можна зв'язатися з ICOOLA за номером телефону 0 800 602 250 для уточнення потрібної інформації. Ремонт чи заміна шлейфу кнопок гучності проводиться після діагностики стану пристрою для виявлення причини й усунення несправності. 

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити шлейф кнопок гучності Айпад 7 за найдоступнішою ціною!

Де швидко замінити шлейф кнопок гучності iPad 8 (2020) у Львові?

Чи то неправильна експлуатація, чи то потрапляння вологи, падіння портативного пристрою, слід звернутися у сервісний центр у Львові, щоб встановити точну причину ламання та оперативно її усунути зусиллями кваліфікованих майстрів. 

ICOOLA понад 8 років надає послуги з ремонту та заміни пошкоджених або зношених деталей iPad 8 (2020) у Львові. Команда української компанії складається з професійних майстрів, що мають досвід роботи у сфері обслуговування та ремонту портативних пристроїв. Потрібно щонайменше 3-річний досвід роботи, щоб стати частиною команди ICOOLA, тому ремонт та заміна деталей на iPad 8 (2020) здійснюється швидко та якісно. 

Достатньо від 30 до 60 хвилин — й iPad 8 (2020) відремонтовано, якщо пристрій підлягає ремонту, й посаджене одне зелене насадження. ICOOLA є renew компанією, тому висаджує дерева у місті Лева за відремонтовані гаджети жителів та гостей культурної столиці України.