Діагностика iPhone 7

Діагностика iPhone 7
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
210 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Як відбувається діагностика iPhone 7?

Є багато способів діагностування айфона 7 пару з них я опишу в даній статті. В залежності від потреб є такі методи діагностування. В першу чергу на поверхневу і глибоку. Можна ще перевірити на оригінальність модулів (не всіх) або чи мінялися якісь елементи. Від типу поломки теж різниться діагностування. Розглянемо в загальному методи діагностування.

Діагностика iPhone 7 через комп'ютер?

Діагностування на оригінальність або заміни модулів можна за допомогою програми 3tools. За допомогою цієї програми можна перевірити чи співпадають серійні номера модулів(TouchID, екран, задня та передня камера, батарея, материнської плати), перевірити справність батареї, кількість циклів, колір моделі , пам’ять iPhone і тому подібне.

Як відбувається діагностика смартфона 7 в нашому сервісному центрі?

Поверхневе діагностування починається з тесту екрану на: робото здатність сенсору, перевірка підсвідки (пилюки, залитості, плями старої ОСА, засвіти) і кольорових плям екрану, цілісність матриці. Після цього проводиться тест запису мікрофону, тест камер, тест справності батареї і т.д.

Глибокому діагностування проводиться при розкрутці пристрою. При такому діагностування iPhone 7 проводяться такі тести : тест споживання акумулятора , вторинне паяння

елементів, проникання води в пристрій, проводимо заміри елементів. Такі тести не рекомендуємо виконувати в домашніх умовах. Це може призвести до критичних поломок вашого смартфона.

Через ці тести ми можемо визначити в загальних рисах характер поломки iPhone 7.

Причини поломок ?

Самі найрозповсюдженіші поломки айфон 7 залежать від власника апарату. Від падіння iPhone 7 проявляються такі поломки як : поломка AudioCodes, вихід з ладу модему або WIFI, пошкодження екрану, проявляються плями на камерах. При неправильній використанні зарядки може вийти з ладу: акумулятор, нижній док. Тому при любій з цих поломок потрібно звернутись до професійних майстрів які проведуть глибокий тест кожного елемента смартфона і встановлять точну проблему яка трапилась з вашим пристроєм.

Пристрої які проходять нам в ремонт після кожного етапу ремонту проходять діагностику.