Перепрошивка iPhone 12

Перепрошивка iPhone 12
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
410 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Перепрошивка на Айфон 12

Якщо Айфон дванадцять після тривалого користування почав підвисати, вибивати з програм, висвітлювати помилки, або вам просто не подобається нова ОС, необхідно подумати про перепрошивку телефону. Робити це самостійно дуже ризиковано тому, що можна нашкодити системі, краще відразу звернутися в сервісний центр, щоб досвідчені майстри перепрошили гаджет дуже швидко та недорого.

Проблеми з прошивкою iOS на iPhone 12?

  • Баги та глюки прошивки;
  • Неправильне оновлення iOS;
  • Відмова функціонування внутрішніх елементів системи.

Діагностика пристрою проводиться безплатно. Майстер виявляє поломку і консультує клієнта про способи її вирішення. Сервісний центр ICOOLA у місті Львів співпрацює з "Новою поштою" та приймає замовлення з на ремонт з Бару, Тульчину та інших міст України.