Перепрошивка iPhone 6s Plus

Перепрошивка iPhone 6s Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
160 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Навіщо потрібно перепрошивати iPhone 6s Plus ?

Компанія Apple славиться тим, що їх телефони найкращої якості. Та все ж їм властиво ламатись. Поломки не завжди бувають механічними, а й часто програмними. Найкращий спосіб виправити ці поломки – це поставити нову операційну систему. Перепрошивку слід виконувати у наступних випадках:

  • з метою встановлення останньої версії iOS;
  • для створення «чистої системи» (наприклад, при зміні власника пристрою або з метою подальшої процедури джейлбрейка);
  • в разі, коли користувач забув пароль (код) блокування екрану (не плутати з блокуванням активації Apple ID);
  • при наявності програмного збою iOS-пристрої;

Відзначимо, що Айкула здатна перепрошивати смартфони навіть останніх моделей, тому сміло можете довірити нам Айфон 12 Міні у Львові на прошивку iOS.

Чи зберігаються мої дані після проведення процедури прошивки Айфону 6с Плюс у Львові?

Для цього компанія Apple продумала декілька варіантів для збереження резервної копії ваших даних:

  • iTunes – ви можете використовувати дану програму для створення резервної копії даних, яка буде зберігатись на вашому комп’ютері. У будь-який момент, ви можете її використати для відновлення даних на будь-якому новому iPhone;
  • iCloud – даний сервіс є незамінним помічником усіх користувачів компанії Apple, адже він дозволяє виконувати не тільки синхронізацію даних, а й створювати її резервні копії, які будуть зберігатись на серверах компанії і у будь-який момент зможете їх відновити на своєму смартфоні. Якщо ви купили новий Айфон і хочете відновити дані на новому пристрої, вам потрібно авторизуватись та вибрати опцію «Відновлення пристрою з резервної копії iCloud».

Перепрошивка iPhone 6s Plus не є дуже складною процедурою, все ж вона вимагає відповідних знань та вмінь. Її виконання є надзвичайно відповідальним, адже від успішності прошивки залежить збереження усієї інформації. Ви ж не хочете втратити усі контакти з телефонної книги або ж фотографії, які робили декілька років? Якщо вам важливе їх збереження тоді звертайтесь до професіоналів із сервісного центру по ремонту iPhone – ICOOLA!

Перш ніж виконувати процедуру прошивки ми продіагностуємо ваш пристрій та визначимо котрий саме тип прошивки потрібен вашому iPhone, адже її існує 3 типи:

  1. Normal – виконується в тому випадку, коли телефон завантажується до робочого столу і вам потрібно виконати оновлення операційної системи із збереженням усіх даних;
  2. Recovery – потрібний у тих випадках, коли ваш пристрій заглючив, циклічно перезавантажується, потрібно скинути пароль, зависає на заставці або ж дальше яблука не завантажується;
  3. DFU – практично ті ж самі проблеми, що й у Recovery, проте з більш серйозними наслідками, коли пристрій не подає ознак «життя», крім того що комп’ютер визначає ваш пристрій як «apple dfu device».

Ми гарантуємо збереження ваших даних та відновимо роботоздатність вашого пристрою.