Перепрошивка iPhone 6s Plus

Перепрошивка iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
150 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Навіщо потрібно перепрошивати iPhone 6s Plus ?

Компанія Apple славиться тим, що їх телефони найкращої якості. Та все ж їм властиво ламатись. Поломки не завжди бувають механічними, а й часто програмними. Найкращий спосіб виправити ці поломки – це поставити нову операційну систему. Перепрошивку слід виконувати у наступних випадках:

  • з метою встановлення останньої версії iOS;
  • для створення «чистої системи» (наприклад, при зміні власника пристрою або з метою подальшої процедури джейлбрейка);
  • в разі, коли користувач забув пароль (код) блокування екрану (не плутати з блокуванням активації Apple ID);
  • при наявності програмного збою iOS-пристрої;

Відзначимо, що Айкула здатна перепрошивати смартфони навіть останніх моделей, тому сміло можете довірити нам Айфон 12 Міні у Львові на прошивку iOS.

Чи зберігаються мої дані після проведення процедури прошивки Айфону 6с Плюс у Львові?

Для цього компанія Apple продумала декілька варіантів для збереження резервної копії ваших даних:

  • iTunes – ви можете використовувати дану програму для створення резервної копії даних, яка буде зберігатись на вашому комп’ютері. У будь-який момент, ви можете її використати для відновлення даних на будь-якому новому iPhone;
  • iCloud – даний сервіс є незамінним помічником усіх користувачів компанії Apple, адже він дозволяє виконувати не тільки синхронізацію даних, а й створювати її резервні копії, які будуть зберігатись на серверах компанії і у будь-який момент зможете їх відновити на своєму смартфоні. Якщо ви купили новий Айфон і хочете відновити дані на новому пристрої, вам потрібно авторизуватись та вибрати опцію «Відновлення пристрою з резервної копії iCloud».

Перепрошивка iPhone 6s Plus не є дуже складною процедурою, все ж вона вимагає відповідних знань та вмінь. Її виконання є надзвичайно відповідальним, адже від успішності прошивки залежить збереження усієї інформації. Ви ж не хочете втратити усі контакти з телефонної книги або ж фотографії, які робили декілька років? Якщо вам важливе їх збереження тоді звертайтесь до професіоналів із сервісного центру по ремонту iPhone – ICOOLA!

Перш ніж виконувати процедуру прошивки ми продіагностуємо ваш пристрій та визначимо котрий саме тип прошивки потрібен вашому iPhone, адже її існує 3 типи:

  1. Normal – виконується в тому випадку, коли телефон завантажується до робочого столу і вам потрібно виконати оновлення операційної системи із збереженням усіх даних;
  2. Recovery – потрібний у тих випадках, коли ваш пристрій заглючив, циклічно перезавантажується, потрібно скинути пароль, зависає на заставці або ж дальше яблука не завантажується;
  3. DFU – практично ті ж самі проблеми, що й у Recovery, проте з більш серйозними наслідками, коли пристрій не подає ознак «життя», крім того що комп’ютер визначає ваш пристрій як «apple dfu device».

Ми гарантуємо збереження ваших даних та відновимо роботоздатність вашого пристрою.