Перепрошивка iPhone 8

Перепрошивка iPhone 8
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
430 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Перепрошивка iPhone 8

Компанія Apple давно зарекомендувала себе на ринку сучасної електроніки як виробник високоякісної продукції, тим самим підвищивши планку для конкурентів. Однак, незважаючи на високу популярність продуктів знаменитого каліфорнійського бренду, вони теж іноді можуть виходити з ладу. Зокрема, iPhone може постраждати від неполадок механічного типу внаслідок удару, падіння або поломки окремих деталей. А також від різних програмних неполадок, збоїв в роботі системи iOS , багів і іншого.

З неполадкамі програмного забезпечення можна впоратися за допомогою перепрошивки вашого пристрою. Простіше кажучи, процес перепрошивки - це відновлення або заміна операційної системи за допомогою резервної копії, що знаходиться в пам'яті вашого iPhone .

Як зрозуміти , що вашому iPhone 8 потрібна перепрошивка ?

Потреба в перепрошивці вашого «яблучного» гаджета може виникнути з ряду причин:

 • Смартфон «висне».

Ваш iPhone може раптом почати самостійне перезавантаження або просто вимкнутися. Так само можуть некоректно працювати, або просто «гальмувати», деякі додатки. Причиною можуть бути неліцензійні програмні продукти, або додатки, встановлені з підозрілих джерел. В цьому випадку чистка та перевстановлення ПЗ стане кращим виходом.

 • Збій в роботі  программного забезпечення.

Якщо ваш iPhone 8 почав періодично видавати повідомлення про помилку - тут вже точно потрібно до фахівця. Тут, знову ж таки, ключ проблеми швидше за все в неліцензійних додатках, або в неправильному оновленні програм. Все це призводить до порушення функціональності системи і появи помилок в її роботі.

 • Розширення функціональних можливостей.

Ви хочете поліпшити можливості вашого девайса, використовуючи додаткові програми і функції, недоступні в поточній версії операційної системи вашого iPhone . Компанія Apple рекомендує користувачам оновлювати програмне забезпечення свого пристрою відразу після виходу нової прошивки. Так ви не тільки отримаєте доступ до нових функцій, але і підвищите безпеку та зручність роботи з вашим смартфоном.

 • Невдалий джейлбрейк .

Джейлбрейк - це по суті злом вашого пристрою і установка на нього стороннього, не "яблучного" софта. Ця процедура  не рекомендується виробником. Внаслідок джейлбрейка цілком ймовірно що ваш iPhone почне сильно «гальмувати», а так само ви зіткнетеся в різними помилками в роботі програмного забезпечення, не кажучи вже про втрати гарантії.

 • Ви забули пароль і не можете розблокувати ваш смартфон.

У разі, коли ви не можете згадати пароль блокування вашого гаджета, вам не залишається нічого іншого, крім перепрошивки . Інакше у вас просто не вийде скористуватися вашим iPhone .

Способи перепрошивка iPhone 8?

Відновлення смартфона, на якому використовується система iOS можна зробити двома способами. Процедура виконується за допомогою комп'ютера.

Першим способом є перепрошивка з використанням нормального режиму. Перед початком роботи по перевстановлення iOS необхідно вимкнути   на вашому гаджеті функцію «Знайти пристрій» в меню Apple ID. Далі на використовуваному комп'ютері запускають додаток iTunes , після чого підключають iPhone використовуючи кабель. Коли пристрій стане видимим на комп'ютері і з'явиться у відкритому вікні програми iTunes , потрібно натиснути на нього і запустити процес відновлення операційно системи вашого iPhone .

Другий спосіб - це перепрошивка в низькорівневому режимі, тобто DFU-режимі. DFU - це режим пристрою, при якому не працють завантаження ОС. На ваш смартфон надходять тільки сигнали технічного характеру за допомогою підключення через USB.

Для перепрошивки iPhone 8 в режимі DFU, також, як і в першому випадку, потрібно підключити смартфон до комп'ютера і запустити iTunes . Потім iPhone вводиться в режим DFU і виконується процес установки системи iOS .

Відмінною рисою другого методу є те, що він не вимагає виконання будь-яких рухів на самому смартфоні. Саме тому він часто використовується в випадку з втратою коду блокування iPhone . А також тоді, коли при відновленні першим способом виникли помилки.

Як відбувається перепрошивка iPhone 8 в Icoola?

Фахівці компанії Icoola при отриманні пристрою в першу чергу проведуть ретельну діагностику. Нагадуємо, що діагностика у нас проводитися безкоштовно, незалежно від того, продовжите ви роботу з нами чи ні. Процедура діагностики допоможе майстру визначити, в якому з стані перебуває ваш iPhone і яким способом найкраще усунути несправності. Після узгодження з власником пристрою ціни і терміну виконання робіт, ми приступаємо безпосередньо до перепрошивки .

Перед початком роботи обов'язково робиться резервна копія всіх даних вашого гаджета, щоб ви не втратили цінні для вас фото або контакти телефонної книги. Для цього можна скористатися хмарним сховищем ( iTunes , iCloud ), або іншими накопичувачами.

Після створення резервної копії, завантажуємо і встановлюємо ліцензійну версію iOS на ваш смартфон. Процедура перепрошивки не займає багато часу і в більшості випадків виконується безпосередньо в присутності клієнта.

Чому не варто перепрошувати iPhone 8 самостійно?

Можливо процес перепрошивки здасться вам на перший погляд нескладною процедурою. Однак технічно це завдання досить складне і вимагає участі фахівця. Наші майстри НЕ раз стикалися в роботі із випадками, коли iPhone доводилося «Рятувати» після невдалої тортури самостійно перевстановити програмне забезпечення.

В результаті некваліфікованого перепрошивки можливі такі наслідки, як:

 • виникають апаратні несправності
 • iPhone повністю виходить з ладу
 • з'являються проблеми з батареєю
 • баги і проблеми з роботою системи при подальшому користуванні
 • повна або часткова втрата даних і файлів, що зберігаються на пристрої

Щоб уникнути таких неприємностей і вберегти ваш девайс від повторної перепрошивки , краще все таки довіритися професіоналам.

Як уберегти iPhone 8 від повторної прошивки?

Професіонали компанії Icoola підібрали для вас кілька рекомендацій, за допомогою яких ви зможете довго і з комфортом використовувати прилад, не вдаючись до частої допомоги сервісних центрів:

 • віддавайте перевагу встановленні ліцензійних додатків
 • не завантажуйте ваш пристрій великою кількістю програм
 • не рекомендується робити перепрошивку самостійно - довіряйте її фахівцям

Чому варто вибрати перепрошивку в Icoola?

Вибираючи наші послуги ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращий сервіс і гарантовану безперебійну роботу вашого пристрою. Фахівці Icoola не тільки виконають якісне відновлення операційної системи вашого iPhone , але і допоможуть впоратися з наслідками зараження вірусом і іншими можливими неприємностями. Ми зацікавлені в тому, щоб користування вашим смартфоном було для вас виключно приємним.

Звертайтеся в Icoola і вам обов'язково допоможуть !