Заміна кнопки включення iPhone 6s Plus

Заміна кнопки включення iPhone 6s Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
500 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Чому кнопка Power в Айфоні 6s Плюс ламається?

Тільки подумайте скільки разів на день ми натискаємо кнопку «Power»? Цю кількість практично неможливо вирахувати, адже ця кнопка мультифункціональна і бере участь у багатьох операціях, наприклад, ми її використовуємо для: включення/виключення iPhone, блокування та розблокування екрану, робимо скріншот та виключаємо звук дзвінка. Оскільки вона використовується у стількох операціях, то відповідно і її ресурс швидко зменшується, саме ресурс роботи і є однією з причин виходу даної кнопки з ладу. Крім нього, поширеними причинами є:

  • Механічний вплив (падіння, удари по корпусу). Через падіння телефону, деталь може вийти з ладу у декількох місцях, може бути і обрив шлейфу і пошкодження кнопочного механізму;
  • Вологість. Через її потрапляння всередину пристрою, може з’явитись корозія на контактах шлейфа;
  • Недбала експлуатація.

Ознаками усіх цих недоліків є погана робота кнопки Power або взагалі її не роботоздатність. Це помітити дуже легко і проявляється воно у наступних ситуаціях:

  • Кнопка постійно западає, її натискання дається важко;
  • Уповільнена реакція на натискання;
  • iPhone реагує на натискання через раз;
  • Ви натискаєте кнопку Power, але вона не спрацьовує;
  • При натисканні видає незвичайні звуки або хрускіт.

Замінити шлейф кнопки Power у домашніх умовах у вас навряд чи вийде, адже цей процес достатньо складний, оскільки щоб дістатись до самого шлейфа, вам потрібно від’єднати та зняти з телефону декілька запчастин. І на будь-якому з цих етапів ви можете пошкодити той чи інший елемент. Тому найкращим рішення при проблемах у роботі з кнопкою буде – довірити ремонт свого iPhone професійним майстрам техніки Apple з компанії iCoola. Адже наша команда майстрів – це професіонали своєї справи, котрі виконали не одну сотню ремонтів. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання та запчастини найкращої якості. Після завершення процедури ремонту ваш пристрій підлягає повному тестуванню, щоб уникнути недоліків. Ще одним з приємних бонусів звертатися саме до нас – це місяць безкоштовної гарантії на виконану роботу.