Заміна кнопки включення iPhone 6s Plus

Заміна кнопки включення iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
480 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Чому кнопка Power в Айфоні 6s Плюс ламається?

Тільки подумайте скільки разів на день ми натискаємо кнопку «Power»? Цю кількість практично неможливо вирахувати, адже ця кнопка мультифункціональна і бере участь у багатьох операціях, наприклад, ми її використовуємо для: включення/виключення iPhone, блокування та розблокування екрану, робимо скріншот та виключаємо звук дзвінка. Оскільки вона використовується у стількох операціях, то відповідно і її ресурс швидко зменшується, саме ресурс роботи і є однією з причин виходу даної кнопки з ладу. Крім нього, поширеними причинами є:

  • Механічний вплив (падіння, удари по корпусу). Через падіння телефону, деталь може вийти з ладу у декількох місцях, може бути і обрив шлейфу і пошкодження кнопочного механізму;
  • Вологість. Через її потрапляння всередину пристрою, може з’явитись корозія на контактах шлейфа;
  • Недбала експлуатація.

Ознаками усіх цих недоліків є погана робота кнопки Power або взагалі її не роботоздатність. Це помітити дуже легко і проявляється воно у наступних ситуаціях:

  • Кнопка постійно западає, її натискання дається важко;
  • Уповільнена реакція на натискання;
  • iPhone реагує на натискання через раз;
  • Ви натискаєте кнопку Power, але вона не спрацьовує;
  • При натисканні видає незвичайні звуки або хрускіт.

Замінити шлейф кнопки Power у домашніх умовах у вас навряд чи вийде, адже цей процес достатньо складний, оскільки щоб дістатись до самого шлейфа, вам потрібно від’єднати та зняти з телефону декілька запчастин. І на будь-якому з цих етапів ви можете пошкодити той чи інший елемент. Тому найкращим рішення при проблемах у роботі з кнопкою буде – довірити ремонт свого iPhone професійним майстрам техніки Apple з компанії iCoola. Адже наша команда майстрів – це професіонали своєї справи, котрі виконали не одну сотню ремонтів. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання та запчастини найкращої якості. Після завершення процедури ремонту ваш пристрій підлягає повному тестуванню, щоб уникнути недоліків. Ще одним з приємних бонусів звертатися саме до нас – це місяць безкоштовної гарантії на виконану роботу.