Ремонт гнізда зарядки в iPhone 8

Ремонт гнізда зарядки в iPhone 8
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Роз'єм зарядки синхронізації на iPhone 8.

Сьогодні гаджети від компанії Apple користуються чималою популярністю на ринку. Цій техніці, так як і будь-який інший властиво ламатися. Сучасна людина звикла до постійного використання смартфонів, тому, коли виникають проблеми з зарядним пристроєм, то часто це не просто викликає незручності, але ще і засмучення. При виникненні будь-яких поломок, рекомендується звертатися в сервісний центр. Тільки фахівці можуть з точністю сказати, що саме викликало несправність, і що необхідно зробити для того, щоб телефон знову працював в нормальному режимі.

Поширені проблеми, які виникають з портом зарядки Айфона 8.

Перш ніж здійснювати ремонт необхідно проаналізувати, що саме могло стати причиною несправності. Можна виділити наступні проблеми, які можуть стати причиною несправності порту зарядки:

 • У порт USB потрапила бруд. У процесі використання смартфона в роз'єм може потрапляти пил і не тільки. Все це може перешкоджати попаданню електричного заряду. Позбутися від даної проблеми можна шляхом механічного чищення;
 • Погано працює Lightning-порт. Якщо iPhone 8 має дану проблему, то телефон буде заряджатися, але з невеликими перервами. Іншими словами, будуть постійні переривання в процесі виявлення зарядного пристрою;
 • Збій в програмному забезпеченні IOS. Це одна з найпоширеніших проблем. Головна причина - баг в програмному забезпеченні. Гаджет заряджається, але на екрані буде відсутній спеціальний індикатор, який відображає даний процес;
 • Зарядний пристрій. Причина може бути не в айФоні. Згодом пристрій також мають властивості ламатися;
 • Механічні дії на корпус телефону або окремі його частини. Часто після падіння Айфона 8 виникають несправності. Результатом пошкоджень може стати від'єднання шлейфу або материнської плати;
 • Відхилення від норми. Часто буває і так, що на перший погляд неможливо визначити суть поломки. Можуть виникати проблеми в роботі мікросхеми U2. У такому випадку потрібно перепоювати чіп або повністю міняти материнську плату.

Що робити, якщо не працює роз'єм зарядки?

У деяких випадках проаналізувати ситуацію, щоб далі зрозуміти, що робити можна самостійно. Необхідно здійснити наступні дії:

 • Перевірити зарядний пристрій. Часто причина того, що телефон не заряджається, може бути в зарядному пристрої. При неакуратному використанні воно може вийти з ладу вже через рік після придбання. У 90% випадків новий пристрій купують не від оригінального виробника, це і може стати причиною поганої зарядки.
 • Огляд роз'єму і його чистка. Іноді досить просто провести очистку Lightning від пилу і бруду, для того щоб телефон знову бачив зарядний пристрій. Але, найкраще цей процес довірити фахівцям. Айфон 8 крихке пристрій і якщо неправильно провести чистку, то це може привести до інших поломок. Особливо не рекомендується використовувати для даного процесу змочені в спирт вушні палички.
 • Поміняти акумуляторну батарею. Якщо гаджету вже більше 3 років, то погана робота може бути пов'язана з зносом пристрою. В такому випадку в сервісному центрі проводять заміну деталей на нові.

Крім цього в деяких випадках необхідно повністю міняти USB порт, особливо якщо процес зарядки відбувається від ПК. Якщо iPhone 8 був придбаний недавно, то можна звернутися до авторизованого сервісного центру. У разі якщо ремонт буде витратним або триває більше 45 днів, то смартфон можуть замінити на новий. Все це можливо тільки в разі виникнення гарантійного випадку.

Як здійснюється ремонт порту зарядки Lightning iPhone 8?

Lightning-порт - деталь, яка найшвидше зношується в айФоні 8. Щоденна зарядка рано чи пізно може призвести до того, що роз'єм почне функціонувати належним чином. Єдиний спосіб повернути смартфон до нормальної роботи - замінити цю деталь на нову.
Процес ремонту здійснюється виключно на вимкненому пристрої. Для виключення шлейфу дисплей знімають.

Для роботи знадобляться такі інструменти:

 • Набір спеціальних викруток.
 • Пластиковий спуджер для того щоб швидко і безпечно від'єднати шлейф.
 • Нова деталь - Lightning-порт.
 • Професійний пінцет, який допоможе витягти дрібні деталі.

Для початку пристрій повністю розбирають: від'єднують дисплейний, зарядний модуль і зарядку. Після цього, від'єднують збірку з несправною деталлю. Забирають динамік і приєднують новий порт. Важливо пам'ятати, що процес заміни ремонт порту зарядки Lightning в iPhone 8 зробити нелегко. Будь-смартфон має велику кількість деталей, які неправильним дією можна пошкодити. Найкраще при виникненні несправностей звертатися в сервісний центр, тільки там зможуть точно визначити точну причину поломки, а також оголосити варіанти вирішення проблеми.

Які найчастіші запитання виникають з роз'ємом зарядки в 8 iPhone?

Найбільш часто при виникненні неполадок з роз'ємом зарядки виникають наступні питання:

 • Що привело до того, що Айфон 8 погано заряджається;
 • Як очистити роз'єм від пилу і бруду;
 • Що робити якщо смартфон не заряджає;
 • Як повернути iPhone 8 до нормальної роботи;
 • Яка причина поганої роботи роз'єму зарядки.

На всі ці питання зможуть правильно дати відповідь тільки професіонали. Сервісний центр ICOOLA займається ремонтом айфонів 8. Ми пропонуємо своїм клієнтам:

 • Доступні ціни на всі види ремонту.
 • Проведення безкоштовної діагностики, навіть у випадку якщо клієнт не здійснюватиме ремонт у нас.
 • Консультацію фахівців з досвідом в даній сфері більше 5 років.
 • Швидкий процес ремонту, який займає від 15 хвилин.
 • Тільки оригінальні запчастини.
 • Роботу по всій Україні (через Нову Пошту).
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сервісний центр ICOOLA знаходиться в м Львів за адресою вулиця Володимира Великого 12. Нашим фахівцям під силу впоратися з будь-якими труднощами. Тому, не відкладайте ремонт iPhone 8 і звертайтеся до нас.