Ремонт гнізда зарядки в iPhone 8

Ремонт гнізда зарядки в iPhone 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Роз'єм зарядки синхронізації на iPhone 8.

Сьогодні гаджети від компанії Apple користуються чималою популярністю на ринку. Цій техніці, так як і будь-який інший властиво ламатися. Сучасна людина звикла до постійного використання смартфонів, тому, коли виникають проблеми з зарядним пристроєм, то часто це не просто викликає незручності, але ще і засмучення. При виникненні будь-яких поломок, рекомендується звертатися в сервісний центр. Тільки фахівці можуть з точністю сказати, що саме викликало несправність, і що необхідно зробити для того, щоб телефон знову працював в нормальному режимі.

Поширені проблеми, які виникають з портом зарядки Айфона 8.

Перш ніж здійснювати ремонт необхідно проаналізувати, що саме могло стати причиною несправності. Можна виділити наступні проблеми, які можуть стати причиною несправності порту зарядки:

 • У порт USB потрапила бруд. У процесі використання смартфона в роз'єм може потрапляти пил і не тільки. Все це може перешкоджати попаданню електричного заряду. Позбутися від даної проблеми можна шляхом механічного чищення;
 • Погано працює Lightning-порт. Якщо iPhone 8 має дану проблему, то телефон буде заряджатися, але з невеликими перервами. Іншими словами, будуть постійні переривання в процесі виявлення зарядного пристрою;
 • Збій в програмному забезпеченні IOS. Це одна з найпоширеніших проблем. Головна причина - баг в програмному забезпеченні. Гаджет заряджається, але на екрані буде відсутній спеціальний індикатор, який відображає даний процес;
 • Зарядний пристрій. Причина може бути не в айФоні. Згодом пристрій також мають властивості ламатися;
 • Механічні дії на корпус телефону або окремі його частини. Часто після падіння Айфона 8 виникають несправності. Результатом пошкоджень може стати від'єднання шлейфу або материнської плати;
 • Відхилення від норми. Часто буває і так, що на перший погляд неможливо визначити суть поломки. Можуть виникати проблеми в роботі мікросхеми U2. У такому випадку потрібно перепоювати чіп або повністю міняти материнську плату.

Що робити, якщо не працює роз'єм зарядки?

У деяких випадках проаналізувати ситуацію, щоб далі зрозуміти, що робити можна самостійно. Необхідно здійснити наступні дії:

 • Перевірити зарядний пристрій. Часто причина того, що телефон не заряджається, може бути в зарядному пристрої. При неакуратному використанні воно може вийти з ладу вже через рік після придбання. У 90% випадків новий пристрій купують не від оригінального виробника, це і може стати причиною поганої зарядки.
 • Огляд роз'єму і його чистка. Іноді досить просто провести очистку Lightning від пилу і бруду, для того щоб телефон знову бачив зарядний пристрій. Але, найкраще цей процес довірити фахівцям. Айфон 8 крихке пристрій і якщо неправильно провести чистку, то це може привести до інших поломок. Особливо не рекомендується використовувати для даного процесу змочені в спирт вушні палички.
 • Поміняти акумуляторну батарею. Якщо гаджету вже більше 3 років, то погана робота може бути пов'язана з зносом пристрою. В такому випадку в сервісному центрі проводять заміну деталей на нові.

Крім цього в деяких випадках необхідно повністю міняти USB порт, особливо якщо процес зарядки відбувається від ПК. Якщо iPhone 8 був придбаний недавно, то можна звернутися до авторизованого сервісного центру. У разі якщо ремонт буде витратним або триває більше 45 днів, то смартфон можуть замінити на новий. Все це можливо тільки в разі виникнення гарантійного випадку.

Як здійснюється ремонт порту зарядки Lightning iPhone 8?

Lightning-порт - деталь, яка найшвидше зношується в айФоні 8. Щоденна зарядка рано чи пізно може призвести до того, що роз'єм почне функціонувати належним чином. Єдиний спосіб повернути смартфон до нормальної роботи - замінити цю деталь на нову.
Процес ремонту здійснюється виключно на вимкненому пристрої. Для виключення шлейфу дисплей знімають.

Для роботи знадобляться такі інструменти:

 • Набір спеціальних викруток.
 • Пластиковий спуджер для того щоб швидко і безпечно від'єднати шлейф.
 • Нова деталь - Lightning-порт.
 • Професійний пінцет, який допоможе витягти дрібні деталі.

Для початку пристрій повністю розбирають: від'єднують дисплейний, зарядний модуль і зарядку. Після цього, від'єднують збірку з несправною деталлю. Забирають динамік і приєднують новий порт. Важливо пам'ятати, що процес заміни ремонт порту зарядки Lightning в iPhone 8 зробити нелегко. Будь-смартфон має велику кількість деталей, які неправильним дією можна пошкодити. Найкраще при виникненні несправностей звертатися в сервісний центр, тільки там зможуть точно визначити точну причину поломки, а також оголосити варіанти вирішення проблеми.

Які найчастіші запитання виникають з роз'ємом зарядки в 8 iPhone?

Найбільш часто при виникненні неполадок з роз'ємом зарядки виникають наступні питання:

 • Що привело до того, що Айфон 8 погано заряджається;
 • Як очистити роз'єм від пилу і бруду;
 • Що робити якщо смартфон не заряджає;
 • Як повернути iPhone 8 до нормальної роботи;
 • Яка причина поганої роботи роз'єму зарядки.

На всі ці питання зможуть правильно дати відповідь тільки професіонали. Сервісний центр ICOOLA займається ремонтом айфонів 8. Ми пропонуємо своїм клієнтам:

 • Доступні ціни на всі види ремонту.
 • Проведення безкоштовної діагностики, навіть у випадку якщо клієнт не здійснюватиме ремонт у нас.
 • Консультацію фахівців з досвідом в даній сфері більше 5 років.
 • Швидкий процес ремонту, який займає від 15 хвилин.
 • Тільки оригінальні запчастини.
 • Роботу по всій Україні (через Нову Пошту).
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сервісний центр ICOOLA знаходиться в м Львів за адресою вулиця Коцюбинського 25. Нашим фахівцям під силу впоратися з будь-якими труднощами. Тому, не відкладайте ремонт iPhone 8 і звертайтеся до нас.