Відновлення функції True Tone на iPhone 12 Pro Max

Відновлення функції True Tone на iPhone 12 Pro Max
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Для чого потрібна функція True Tone на iPhone 12 Pro Max

Трутон на Айфон 12 Про Макс потрібен для регулювання холодних кольорів на екрані смартфону. Функція Тру Тон тонко регулює відтінок і яскравість відповідно до температури та освітленості навколо пристрою. Це створює комфортні умови користування смартфоном. Якщо дана функція не активна на вашому пристрої, це скоріш за все причина полягає у неякісному ремонті інших компонентів Айфона 12 Про Макс (контроллерів, датчиків, Екрана) В такому випадку необхідно звернутися в сервісний центр, який проведе безплатну діагностику і протягом однієї години активує вам цю функцію. ICOOLA надає гарантію майже на всі види ремонтних послуг терміном на 1 рік. Наш сервісний центр знаходиться за адресою місто Львів вулиця Володимира Великого 12. Якщо ви знаходитися в іншому місті, ви можете скористатися послугами Нової Пошти і відправити нам ваш пристрій.