Відновлення функції True Tone на iPhone 12 Pro Max

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 215 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Для чого потрібна функція True Tone на iPhone 12 Pro Max

Трутон на Айфон 12 Про Макс потрібен для регулювання холодних кольорів на екрані смартфону. Функція Тру Тон тонко регулює відтінок і яскравість відповідно до температури та освітленості навколо пристрою. Це створює комфортні умови користування смартфоном. Якщо дана функція не активна на вашому пристрої, це скоріш за все причина полягає у неякісному ремонті інших компонентів Айфона 12 Про Макс (контроллерів, датчиків, Екрана) В такому випадку необхідно звернутися в сервісний центр, який проведе безплатну діагностику і протягом однієї години активує вам цю функцію. ICOOLA надає гарантію майже на всі види ремонтних послуг терміном на 1 рік. Наш сервісний центр знаходиться за адресою місто Львів вулиця Коцюбинського 25. Якщо ви знаходитися в іншому місті, ви можете скористатися послугами Нової Пошти і відправити нам ваш пристрій.