Заміна батареї iPhone 12 Pro

Заміна батареї iPhone 12 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 500 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятора iPhone12 Pro

Акумулятор у iPhone 12 Pro є дуже важливою частиною, справна робота визначає комфорт використання вашого гаджета. У нашому сервісному центрі ми надамо вам всю необхідну та важливу інформацію, яка своєю чергою допоможе зрозуміти, що робити, якщо батарея розбивається. Після заміни пристрій піддається повним випробуванням і перевіряється робота акумулятора під великим навантаженням. Запчастини, які ми використовуємо у своїй роботі, є найкращими запчастинами на ринку. Адже крім якісних робіт, ми пропонуємо безкоштовну місячну гарантію на виконані роботи, адже ми цілком впевнені у своїх запчастинах та професійних діях від майстра, який виконав ремонт.