Заміна батареї iPhone 12 Pro

Заміна батареї iPhone 12 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 400 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятора iPhone12 Pro

Акумулятор у iPhone 12 Pro є дуже важливою частиною, справна робота визначає комфорт використання вашого гаджета. У нашому сервісному центрі ми надамо вам всю необхідну та важливу інформацію, яка своєю чергою допоможе зрозуміти, що робити, якщо батарея розбивається. Після заміни пристрій піддається повним випробуванням і перевіряється робота акумулятора під великим навантаженням. Запчастини, які ми використовуємо у своїй роботі, є найкращими запчастинами на ринку. Адже крім якісних робіт, ми пропонуємо безкоштовну місячну гарантію на виконані роботи, адже ми цілком впевнені у своїх запчастинах та професійних діях від майстра, який виконав ремонт.