Заміна акумулятора iPhone 7

Заміна акумулятора iPhone 7
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
710 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Як відбувається процес заміни батареї в Айфоні 7?

Для того, щоб розібрати і замінити батарею в iPhone 7 потрібно використовувати лише професійні інструменти, спочатку потрібно викрутити два нижніх гвинти телефону які розташовані на нижній рамці телефону, дисплей iPhone 7 приклеєний до корпуса телефону водовідштовхуючою проклейкою тому потрібно використовуємо сепаратор для нагріву, щоб клей втратив свої властивості став м’якішим і було легко відділити дисплей від корпусу. Нагріваємо лицьову сторону телефону декілька хвилин на сепараторі. Далі за допомогою вакуумних присосків, які фіксуємо на обох сторонах телефону піднімаємо дисплей і використовуючи спеціальний медіатор вставляємо в зазор який утворився між екраном і корпусом, обережними рухами проводимо відділяємо екран від корпуса. Далі беремо трьохпелюсткову викрутку і викручуємо всі гвинти за допомогою яких кріпиться захисна бляшка, розкладаємо гвинти в такому порядку як вам зручно, всі відкручені елементи розкладаємо так само, в такий спосіб ви зможете легко зібрати iPhone 7. Щоб відкрутити ще одну захисну планку, яка фіксує шлейф навісного обладнання, знадобиться хрестова викрутка, відкручуємо два гвинти. Для того, щоб знеструмити плату відключаємо шлейф акумуляторної батареї, після того, як відключили батарею, відключаємо шлейф навісного обладнання і два шлейфи дисплею.

Наступним етапом, відкручуємо два гвинти якими зафіксований Taptic Engine і два гвинти які фіксують місце його підключення до шлейфа зарядки, відключаємо шлейф вібромотора та відкладаємо його в бік. Тепер акуратно підчепивши пінцетом за кінець проклейки на які батарея прикріплена до корпусу, по черзі витягуємо силіконові проклейки, плавними рухами, рівно та в одну сторону. Тепер можна дістати старий акумулятор з корпусу і замінити його на нову акб в iPhone 7. Якщо на корпусі залишились сліди від силіконової проклейки, видаляємо їх за допомогою спирту. На нову акумуляторну батарею потрібно нанести нову силіконову проклейку, щоб батарея не хиталась в середині корпусу, для цього з нової проклейки знімаємо перший захисний шар та приклеюємо спочатку на батарею. Перед тим як встановлювати нову батарею в корпус, для більшої точності центрування акумуляторної батареї, підключаємо та встановлюємо назад в корпус Taptic Engine, закріпивши його гвинтами. Знімаємо другий захисний шар з силіконової проклейки, центруємо батарею по центру після чого, приклеюємо до корпусу Айфон 7.

Перед тим як збирати Айфон сім, для початку потрібно видалити залишки старої проклейки дисплею і обезжирити місце для нанесення нової проклейки дисплейного модуля. Для видалення проклейки дисплею використовуємо звичайну вушну паличку та ізопропиловий спирт. Наносимо спирт на вушну паличку та обережними рухами, щоб нічого не пошкодити видаляємо залишки старої проклейки. Також деякі залишки проклейки можуть залишитись на рамці дисплейного модуля, їх обережними рухами, щоб не пошкодити шлейф фронтальної камери і шлейфи екрану також необхідно видалити. Тільки після цих дії, відновлюємо захист від води, наносимо нову водовідштовхуючу проклейку, першим етапом, знімаємо один із двох захисних шарів проклейки та наносимо його на корпус телефону iPhone 7.

Наступним етапом підключаємо до материнської плати шлейфи дисплейного модуля та шлейф навісного обладнання з датчиками, тільки після того підключаємо конектор акумуляторної батареї. Перед тим як виконувати наступні дії по збірці потрібно перевірити чи справна новий акумулятор і чи ви не пошкодили щось під час того як розбирали iPhone 7. Якщо Айфон 7 увімкнувся та завантажився значить всі маніпуляції були виконані чітко та правильно і новий АКБ є справним. Після перевірки встановлюємо назад захисні кришки які фіксують місця з’єднання конекторів шлейфів та плати, закручуючи гвинти чітко на свої місця, адже якщо ви переплутаєте гвинти місцями, то є велика ймовірність пошкодити материнську плату. Після того як всі захисні кришки встановлено на свої місця, знімаємо другий захисний шар з відовідштовхуючої проклейки дисплею. Починаємо встановлювати дисплейний модуль в корпус, робимо це спочатку з верхньої частини корпусу так щоб закріплюючі елементи дисплейного модуля зайшли в пази корпусу, далі обережними рухами опускаємо дисплей по периметру. Перед кінцевим закриттям корпусу перевіряємо, щоб резинки на ніжках дисплею куди будуть вкручуватись два нижні гвинти були на своїх місцях. Закриваємо телефон та вкручуємо два гвинти на нижній частині iPhone 7. На цьому ремонт батареї в iPhone 7 завершено.

Друзі, ми виконуємо ремонт айфонів з гарантією 1 рік і прекрасно знаємо, наскільки важливо довірити свій смартфон професіоналам!