Заміна акумулятора iPhone 8

Заміна акумулятора iPhone 8
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 600 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятора на iPhone 8 в нашому сервісному центрі ICOOLA 

Акумулятор це невід’ємний компонент телефону , завдяки даній частині телефон отримує живлення та забезпечує коректну роботу телефону .Даний компонент тобто акамулятор це так званий розхідник який потрібно замінуювати з часу його некоректної роботи .В моделі IPhone 8 встановлена батарея з ємністю 1821 mAh.  При регулярному і щоденному використанню iPhone 8 , акумулятор в смартфоні з часом може втратити свою ідеальну функціональність і витриманість. Після чого використовувати телефон не так зручно тому що потрібно постійно мати під рукою Power Bank або зарядний пристрій та розетку , що в свою чергу створює додатковий дискомфорт. Саме в  даний час можна замислитись про заміну невід’ємного компоненту телефону. В нашому сервісному центрі ICOOLA  швидко і якісно ліквідують вашу проблему на

iPhone 8 і також ви отримаєте гарантію на виконану роботу. Наші спеціалісти мають безцінний досвід у даній роботі і провели дану роботу вже незліченну кількість разів .

Яка ж вартість даної роботи ?

Ви завжди можете звернутись до нашого менеджера та дізнатись найбільш актуальну ціну на заміну акамуляторної батареї на айфон 8.

Наші менеджери завжди з радість проконсультують вас з вашою проблемою та знайдуть вирішення будь-якої проблеми.

Скільки часу потрібна щоб замінити акумулятор iPhone 8?

Заміна акумулятора на айфон 8 в нашому сервісному центрі займає не більше 2 годин після діагностики , за винятком важких випадків.

Як визначити що у вашому iPhone 8 потрібно замінити акумулятор :

 • Телефон працює не належним чином ( постійно перезавантажується , погано тримає заряд та ін.);
 • Айфон нестандартно нагрівається ;
 • У Айфоні 8 з’явились білі плями на екрані (великого розміру в лівій частині екрану) ;
 • У телефоні дуже швидко падають проценти ємності акумулятора;
 • У iPhone нестандартно сидить екран у корпусі ( акумулятор має властивість збільшуватись в розмірі і тим самим виштовхувати екран з корпусу);
 • У телефоні в налаштуваннях можна перевірити безпосередньо можна перевірити стан акумулятора Параметри – Акумулятор – Справність акумулятора – Максимальна ємність.(Якщо максимальна ємність менша 80 % ми рекомендуємо вже замінити акумулятор .При такій максимальній ємності як правило з’являються проблеми );

Які чинники впливають на довговічність батареї :

 • Температурні режими мається на увазі перепади температури особливо зимою ( перепад температури дуже негативно впливає на стан батареї , у кожної батареї є певний температурний режим при якому вона працює в заданому режимі);
 • Період в якому батарея знаходиться в нульовій ємності негативно впливає на саму батарею( найкраще батарею потрібно тримати в діапазоні від 15% до 85% при цьому довговічність батареї збільшується);
 • Потрібно використовувати лише оригінальні зарядні пристрою ( кабелі та блоки живлення) ;
 • Не користуватись телефоном під час зарядки батареї;
 • Не використовувати телефон в вологих приміщеннях;

Акумулятор є найбільш небезпечним компонентом у айфоні 8 . Цей компонент є легкозаймистим так як в ньому відбуваються процеси нагрівання та охолодження. Тому коли акумулятор вже не справний не слід нехтувати цим так як це може призвести до не бажаного результату. У нашому сервісному центрі ICOOLA такі випадки траплялись тому слід відповідально ставитись до заміни акумулятора і нехтувати цим. Ви завжди можете звернутись до наших менеджерів і ми швидко та якісно замінимо ваш акумулятор , проведемо повну діагностику безкоштовно та надамо гарантію на всю виконану роботу.