Заміна акумулятора iPhone 8

Заміна акумулятора iPhone 8
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятора на iPhone 8 в нашому сервісному центрі ICOOLA 

Акумулятор це невід’ємний компонент телефону , завдяки даній частині телефон отримує живлення та забезпечує коректну роботу телефону .Даний компонент тобто акамулятор це так званий розхідник який потрібно замінуювати з часу його некоректної роботи .В моделі IPhone 8 встановлена батарея з ємністю 1821 mAh.  При регулярному і щоденному використанню iPhone 8 , акумулятор в смартфоні з часом може втратити свою ідеальну функціональність і витриманість. Після чого використовувати телефон не так зручно тому що потрібно постійно мати під рукою Power Bank або зарядний пристрій та розетку , що в свою чергу створює додатковий дискомфорт. Саме в  даний час можна замислитись про заміну невід’ємного компоненту телефону. В нашому сервісному центрі ICOOLA  швидко і якісно ліквідують вашу проблему на

iPhone 8 і також ви отримаєте гарантію на виконану роботу. Наші спеціалісти мають безцінний досвід у даній роботі і провели дану роботу вже незліченну кількість разів .

Яка ж вартість даної роботи ?

Ви завжди можете звернутись до нашого менеджера та дізнатись найбільш актуальну ціну на заміну акамуляторної батареї на айфон 8.

Наші менеджери завжди з радість проконсультують вас з вашою проблемою та знайдуть вирішення будь-якої проблеми.

Скільки часу потрібна щоб замінити акумулятор iPhone 8?

Заміна акумулятора на айфон 8 в нашому сервісному центрі займає не більше 2 годин після діагностики , за винятком важких випадків.

Як визначити що у вашому iPhone 8 потрібно замінити акумулятор :

 • Телефон працює не належним чином ( постійно перезавантажується , погано тримає заряд та ін.);
 • Айфон нестандартно нагрівається ;
 • У Айфоні 8 з’явились білі плями на екрані (великого розміру в лівій частині екрану) ;
 • У телефоні дуже швидко падають проценти ємності акумулятора;
 • У iPhone нестандартно сидить екран у корпусі ( акумулятор має властивість збільшуватись в розмірі і тим самим виштовхувати екран з корпусу);
 • У телефоні в налаштуваннях можна перевірити безпосередньо можна перевірити стан акумулятора Параметри – Акумулятор – Справність акумулятора – Максимальна ємність.(Якщо максимальна ємність менша 80 % ми рекомендуємо вже замінити акумулятор .При такій максимальній ємності як правило з’являються проблеми );

Які чинники впливають на довговічність батареї :

 • Температурні режими мається на увазі перепади температури особливо зимою ( перепад температури дуже негативно впливає на стан батареї , у кожної батареї є певний температурний режим при якому вона працює в заданому режимі);
 • Період в якому батарея знаходиться в нульовій ємності негативно впливає на саму батарею( найкраще батарею потрібно тримати в діапазоні від 15% до 85% при цьому довговічність батареї збільшується);
 • Потрібно використовувати лише оригінальні зарядні пристрою ( кабелі та блоки живлення) ;
 • Не користуватись телефоном під час зарядки батареї;
 • Не використовувати телефон в вологих приміщеннях;

Акумулятор є найбільш небезпечним компонентом у айфоні 8 . Цей компонент є легкозаймистим так як в ньому відбуваються процеси нагрівання та охолодження. Тому коли акумулятор вже не справний не слід нехтувати цим так як це може призвести до не бажаного результату. У нашому сервісному центрі ICOOLA такі випадки траплялись тому слід відповідально ставитись до заміни акумулятора і нехтувати цим. Ви завжди можете звернутись до наших менеджерів і ми швидко та якісно замінимо ваш акумулятор , проведемо повну діагностику безкоштовно та надамо гарантію на всю виконану роботу.