Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12 Pro Max

Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12 Pro Max
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 900 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна датчика наближення в Айфон 12 Про Макс

Неполадки з датчиком наближення помітні одразу - при перших самостійних спрацьовувань під час розмови. Причиною може бути падіння або системний збій, тощо. Щоб зрозуміти що трапилось саме з вашим смартфоном, прийдіть до сервісного центру ICOOLA де вам проведуть безкоштовну діагностику. У нас тільки оригінальні запчастини та всі необхідні інструменти для проведення найскладніших ремонтів. Наш сервісний центр знаходиться в місті Львів, на вулиці Володимира Великого 12. Також ви можете відправити ваш поломаний Айфон 12 Про Макс, службою доставки Нова пошта.