Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12 Pro

Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 800 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Є кілька основних причин несправності датчика наближення:

  • Помилка програмного забезпечення. Ця причина несправності - не більше 10% випадків. Однак iOS також має гріх і не захищена від системних помилок. Ця категорія несправностей також включає неправильне оновлення вашого iPhone 12 Pro.
  • Забруднення датчика. Частинки пилу та бруду можуть потрапити під захисне скло та перекрити датчик наближення. Як результат - несправності та некоректна робота датчика.
  • Корозія. Рідина, яка може бути дуже небезпечною для всіх елементів iPhone і, зокрема, для датчика наближення. Корозія кабелю, що з'єднує датчик з материнською платою, також може спричинити проблеми з фронтальною камерою.
  • Механічні пошкодження. Внаслідок удару або падіння вашого смартфона майже завжди страждають екран та інші елементи передньої панелі, включаючи датчик наближення.

Фахівці компанії ICOOLA допоможуть вам здійснити ремонт і заміну датчика наближення iPhone 12 Pro якісно і в найкоротші терміни. Ми використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини, строго дотримуємося технічні стандарти, а ціни на наші послуги вас приємно здивують!