Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12 Pro

Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 12 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Є кілька основних причин несправності датчика наближення:

  • Помилка програмного забезпечення. Ця причина несправності - не більше 10% випадків. Однак iOS також має гріх і не захищена від системних помилок. Ця категорія несправностей також включає неправильне оновлення вашого iPhone 12 Pro.
  • Забруднення датчика. Частинки пилу та бруду можуть потрапити під захисне скло та перекрити датчик наближення. Як результат - несправності та некоректна робота датчика.
  • Корозія. Рідина, яка може бути дуже небезпечною для всіх елементів iPhone і, зокрема, для датчика наближення. Корозія кабелю, що з'єднує датчик з материнською платою, також може спричинити проблеми з фронтальною камерою.
  • Механічні пошкодження. Внаслідок удару або падіння вашого смартфона майже завжди страждають екран та інші елементи передньої панелі, включаючи датчик наближення.

Фахівці компанії ICOOLA допоможуть вам здійснити ремонт і заміну датчика наближення iPhone 12 Pro якісно і в найкоротші терміни. Ми використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини, строго дотримуємося технічні стандарти, а ціни на наші послуги вас приємно здивують!