Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 6s

Заміна (ремонт) датчика приближення iPhone 6s
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
380 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна та ремонт датчика наближення в Айфоні 6s

Модель Айфонів 6s наділена поліпшеними технічними характеристиками і великою функціональністю, відрізняється бездоганними експлуатаційними властивостями і якістю роботи. Вона довго буде радувати свого власника, але, на жаль, навіть у пристроїв цього знаменитого бренду трапляються поломки. Одна з найбільш частих з тих, з якими звертаються в сервісний центр - це збої в роботі датчика наближення. Окрім того, що ми працюємо як сервіс, також у нас ви можете купити айфон дешево будь-якої моделі.

Які функції виконує датчик наближення Айфона 6s і як зрозуміти, що саме він вийшов з ладу?

В Айфоні 6s датчик наближення виконує функцію автоматичного блокування екрана на той час, поки власник девайса веде телефонну розмову. Виявляється дана задача тим, що як тільки ви прийняли дзвінок і піднесли гаджет до вуха, дисплей тут же гасне і не допускає випадкового натискання інших кнопок на екрані. Завдяки цьому без вашого бажання ніяка інша опція не активується і ніщо не повинно завадити розмові.

Таким чином, якщо з цією функцією виникли проблеми, значить можна припускати, що несправний або пошкоджений саме датчик наближення. Проявлятися поломка може в такий спосіб:

 • не завжди дисплей гасне і блокує інші кнопки;
 • перестав вимикатися взагалі;
 • вимикається на початку розмови, але не включається після завершення бесіди.

Помітивши перебої в роботі, не чекайте, поки даний елемент пристрою повністю вийде з ладу або ж піднесе вам «сюрприз» (візьме і в невідповідний момент включить гучний зв'язок або ще гірше), а відразу ж звертайтеся в сервісний центр. Спеціаліст всього за лічені хвилини виправить ситуацію, виконавши ремонт або заміну цього елемента. Звісно, якщо вам набридло ремонтувати цю модель, ми пропонуємо дізнатись, які характеристики Айфон 7 Плюс та придбати його.

Чому відбувається вихід з ладу датчика зближення в iPhone 6s?

Датчик наближення в Айфоні Шість Ес відрізняється не тільки гідними функціональними властивостями і високою чутливістю, а також підвищеною вразливістю. Він може пошкодитися в результаті:

 • падіння з висоти;
 • сильного удару або струсу;
 • попадання всередину пристрою рідини;
 • сильного забруднення;
 • недбалої експлуатації;
 • зносу елемента (що згодом теж не виключено).

Найчастіше проблема виникає в результаті механічної дії, зокрема, падіння. Його користувачі не можуть зрозуміти, як це пов'язано, а справа ось у чому. При розбитому захисному склі спотворюється переломлення інфрачервоних променів, а датчик саме з їх допомогою визначає відстань від гаджета до вуха. У підсумку, він перестає коректно працювати і поступово виходить з ладу повністю. Також від удару може зміститися датчик світла, що теж викликає описану несправність і вимагає комплексного ремонту. Негативний вплив робить і проникнення всередину пристрою вологи, яка сприяє початку окислювальних процесів на сполучних контактах, мікросхемах. В результаті пошкоджується сенсорний шлейф, що зв'язує датчик наближення з материнською платою.

Як відбувається ремонт датчика наближення iPhone 6s?

Датчик наближення - це той елемент iPhone 6s, який не можна відремонтувати самостійно. Дану роботу необхідно доручити майстрові, причому тому, який спеціалізується на ремонтах девайсів бренду Apple.

Починається все з діагностики пристрою, в ході якої завдання майстра точно встановити вид несправності і визначитися з ремонтною процедурою. Якщо ситуація складніша, ніж передбачалося спочатку, і майстер бачить інші серйозні порушення, він погоджує обсяг усунення поломок з клієнтом.

Далі виконуються ремонтно-відновлювальні роботи, найчастіше вони зводяться до заміни датчика наближення. Обов'язково перевіряється якість функціональності нового елемента, після чого Айфон 6s повертається власнику. Всього на діагностику, ремонт і контрольну перевірку йде до 1 години, в ускладнених випадках може знадобитися трохи більше часу.

Куди звернутися для ремонту датчика наближення в iPhone 6s жителю Івано-Франківська?

Такий вид несправності повинен усувати тільки фахівець, у якого є досвід в ремонтах пристроїв фірми Apple. Не забувайте, що продукція даного бренду має безліч унікальних особливостей, а ремонт супроводжується рядом нюансів. Жителі Івано-Франківська можуть звернутися до нас - в компанію ICOOLA, що гарантує професійний remont iphone.

У нас працюють професіонали з великим успішним досвідом ремонту девайсів Apple і, звичайно, добре знайомих з моделлю iPhone 6s. Через руки наших майстрів пройшли вже тисячі пристроїв, і всі клієнти залишилися задоволені співпрацею. Ми зарекомендували себе як надійний партнер, що надає сервіс високої якості, і цінуємо свою бездоганну репутацію.

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

 1. Вигідні розцінки на ремонт пристроїв (нам вдається домогтися цього за рахунок прямих поставок оригінальних запасних частин на брендовий гаджет і відсутності переплат за них);
 2. Безкоштовну діагностику девайса (ви не будете платити за неї навіть, якщо вирішите відмовитися від виконання безпосередньо ремонту);
 3. Гарантовано якісний ремонт, виконаний досвідченим майстром, з використанням 100%-во оригінальних запчастин з гарантією;
 4. Проведення ремонтно-відновлювальних робіт із застосуванням професійного обладнання (це набір спеціальних міні-викруток, пінцет, пластикова лопатка, вакуумна присоска та ін.);
 5. Термінове надання послуги (як тільки ваш Айфон 6с виявиться в руках нашого фахівця, той відразу ж приступить до виконання поставленого завдання і закінчить його в найкоротші терміни).

Наш сервіс знаходиться у Львові, але нехай вас це не бентежить, адже ми надаємо послуги жителям всієї України, а для доставки використовуємо кур'єрів «Нової пошти», які зможуть оперативно доставити вам відремонтований пристрій прямо за адресою. А окремим великим плюсом співпраці саме з нами стануть наші гарантії, професіоналізм, високий рівень сервісу та вигідні ціни на Айфон Х.

Зв'яжіться з нами, задайте виникли питання і замовте якісну строкову послугу, не втрачаючи часу!