Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Якісний ремонт Айфона 6s у Львові та Франківську з гарантією на запчастину 1 рік

Цінителі девайсів від корпорації Apple з нетерпінням чекали виходу нового айфона 6s в 2015 році. Гаджет успішно експлуатується протягом декількох років, з часом не втратив своєї унікальності і робочої продуктивності. Має розширені функціональні можливості, більш міцний корпус в порівнянні з попередніми моделями. Звісно з часом будь-якому пристрою потрібен ремонт в тому числі iPhone 6s. Мобільний пристрій протягом роботи піддається впливу різноманітних зовнішніх факторів (попадання вологи, тріщини, подряпини), які впливають на роботу пристрою. У сервісному центрі ICOOLA у Львові, виконають ремонт Айфона 6s швидко та з гарантією.

Ціна на ремонт iPhone 6s у Львові та Франківську

Наш центр має величезний досвід роботи в сфері ремонту Айфона 6s у Львові та інших моделей. Надає розширений спектр послуг від заміни скла до усунення більш серйозних технічних проблем. Вартість ремонту визначається декількома факторами:

 1. складність роботи;
 2. необхідність проведення діагностики;
 3. кількість замінених комплектуючих;
 4. використовувані витратні матеріали.
   

Ціна може бути фіксованою (стандартні послуги) або розраховуватися індивідуально. Якщо необхідний ремонт, наші менеджери розрахують вартість в залежності від рівня поломки. У разі термінового замовлення послуга може коштувати дорожче (обговорюється на момент оформлення заявки). Для наших клієнтів формуємо вигідні розцінки без прихованих комісій і невиправданих витрат.

Що найчастіше ламається в iPhone 6s?

Найбільш поширені проблеми iPhone 6s і багатьох інших моделей пов'язані з поломками, отриманими в результаті падінь і різного роду механічних пошкоджень. Наш центр спеціалізується на усуненні всіх видів несправностей:

 • Заміна скла. Подряпини, сколи, великі тріщини роблять роботу на пристрої незручним. При справно працюючому дисплеї, але з «битим» склом використовувати гаджет на повну потужність неможливо. Наші фахівці проводять ремонт тачскріна без заміни оригінального дисплея.
 • Ремонт екрану. При сильних пошкодженнях чи попадання вологи дисплейний модуль перестає справно працювати, з'являються плями, смуги, екран не реагує на дотики, нема зображення. В цьому випадку необхідно повністю поміняти сенсор і LCD - дисплей в комплексі.
 • Непрацююча камера (головна, фронтальна). У моделях 6s встановлена ​​оптика, яка змінює фокусну відстань. При сильному ударі перестає працювати і вимагає повної заміни.
 • Проблема з зарядкою. Може бути усунена різними способами в залежності від результату діагностики (чистка роз'ємів, пайка, монтаж нового гнізда й інше).
 • Усунення поломок, пов'язаних з головними робочими кнопками - управління гучністю, Home.
 • Заміна акумулятора.
 • Відновлення роботи динаміків.
 • Ремонт аудіо-роз'єму.
 • Встановлення програм, оновлення ПЗ.
   

Перелік поломок може включати і більш складні технічні моменти. Якщо ваш девайс несправний, звертайтеся в наш центр за консультацією. Правильна діагностика пристрою є запорукою якісного ремонту. З її допомогою визначається причина поломки, способи усунення і формується вартість робіт. Кваліфікований штат майстрів має необхідний досвід і навички для роботи з будь-якими серіями айфонів.

Як швидко відбувається ремонт Айфона 6s в Івано-Франківську?

Мобільний пристрій використовується не тільки як засіб зв'язку, а й дає можливість повноцінно працювати в інтернеті. Тому при виникненні несправності, власників, крім ціни, хвилює питання про те, скільки часу буде ремонтуватися його девайс. Якщо поломка стандартна, то в середньому ремонт займає від 15 до 30 хвилин. У більш складних ситуаціях враховуються такі параметри:

 1. складність ремонту;
 2. доступність комплектуючих на складі в Івано-Франківську;
 3. терміни поставки в разі замовлення запчастин;
 4. завантаженість сервісного центру.
   

В ході діагностики майстри можуть виявити додаткові проблеми, які збільшать терміни робіт. Кожен крок, пов'язаний із заміною модулів, замовленням витратних матеріалів, іншими робочими моментами узгоджуються з замовником. Пропонуємо тільки оригінальні запчастини за доступною ціною.

Чи вигідно ремонтувати Айфон 6s?

Мобільні пристрої стали незамінною частиною у повсякденному житті, тому відсутність гаджета через поломки стає справжнім випробуванням для сучасної людини. В яких випадках ремонт Айфона 6s доцільний:

 • Поломка не пов'язана з механічними пошкодженнями, є гарантія, рекомендується здати техніку в сервісний центр. Майстри оцінять технічний стан девайса. При наявності чека, гарантійного талона ремонт проводиться безкоштовно;
 • Такі стандартні проблеми, як заміна екрану, блоку зарядки, акумулятора не вимагає великих фінансових вкладень. Їх краще усунути і користуватися пристроєм в подальшому.
   

Якщо присутні складні технічні несправності, то ремонт може обійтися дорого. У будь-якому випадку замовник отримує справну техніку, яка буде функціонувати тривалий час. Наш центр працює на результат, тому ми дотримуємося термінів виконання покладених зобов'язань, надаємо гарантію на всі види послуг, надаємо консультативну підтримку.

Чи надійний смартфон iPhone 6s?

Смартфон iPhone 6s є вдосконаленою серією попередніх моделей, тому в його функціонал і надійності сумніватися не доводиться. Розробники використовували більш міцний метал для корпусу, що витримує певний механічний тиск. Володіє підвищеним захистом від попадання вологи. Функціонал включає сканер відбитків пальців другого покоління, більш досконалу апаратну частину, довгу роботу в автономному режимі, високу продуктивність, оригінальну опцію 3D-Touch. Вартість в середньому ціновому діапазоні дає можливість придбати гаджет кожному бажаючому. Телефон служить довго і ефективно, попри щорічне поповнення ринку новинками.

Ремонт iPhone 6s: ціна
510 грн
410 грн
410 грн