Заміна фронтальної камери iPhone 8

Заміна фронтальної камери iPhone 8
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 600 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Зламалася фронтальна камера в iPhone 8: причини і рішення.

У повсякденному житті ми користуємося фронтальною камерою чи не більше ніж основний. Вона об'єднує в собі функціонал, без якого важко уявити повноцінне користування вашим iPhone: можливість робити Селфі, здійснювати відео дзвінки, використовувати функцію розпізнавання обличчя, і навіть користування в якості дзеркала. Фронтальна камера в iPhone 8, завдяки поліпшенню стабілізації і колірної гами, а також збільшення світлосили об'єктива, вивела на високий рівень якість аматорської фотозйомки. Не кажучи вже про наявність таких функцій, як автоматичний фокус і розмиття фону. Проблеми з фронтальною камерою здатні сильно погіршити відчуття від користування смартфоном і серйозно зіпсувати н настрій власнику.

Ознаки неполадок фронтальної камери iPhone 8?

Так як же бути, якщо фронтальна камера вашого iPhone 8 раптом відмовляється включатися. Причиною може стати ряд нескладних в виправленні причин, таких як:

 • відсутність місця в пам'яті для нових знімків
 • занадто багато запущених одночасно додатків
 • система блокує додаток для зйомки

З цією проблемою нескладно впоратися самостійно шляхом очищення пам'яті, закриття непотрібних в даний момент додатків, а так само перевірка наявності додатки для зйомки в списку блокування. Але в більш ніж 80% випадків неполадок з фронтальною камерою не все так просто. Детально розглянемо, які ознаки свідчать про те, що фронтальної камері вашого iPhone 8 потрібна допомога фахівця:

 • проблеми з запуском програми передньої камери;
 • неробочий авто фокус;
 • на фото з'являються смуги, точки, плями;
 • каламутні і нечіткі фотографії;
 • не працює датчик освітленості;
 • не виходить переключити режим зйомки з фото на відео.

З такими скаргами на фронтальну камеру вашого смартфона ви можете сміливо звертатися до фахівців компанії Icoola. Ми проведемо для вас безкоштовну діагностику, так як по «симптомів хвороби» передньої камери користувач не завжди може сам визначити в чому причина поломки.

Причини поломки фронтальної камери iPhone 8?

Спричинити за собою порушення в роботі і поломку передньої камери iPhone 8 можуть такі причини:

 • Збій програмного забезпечення.
  Незважаючи на те, що система iOS відрізняється від конкурентів неабиякою стабільністю і надійністю, вона теж іноді може «глючить». Близько 5% наших клієнтів виявилися тими щасливчиками, яким рішення програмних проблем допомогло врятувати фронтальну камеру.
 • Природний знос.
  У разі, якщо ваш девайс з вами вже досить давно, така причина поломки цілком можлива.
 • Контакт з рідиною.
  При попаданні всередину корпусу, волога окисляє контакти і може вивести з ладу фронтальну камеру, а також інші важливі деталі і системи вашого iPhone.
 • Удар або падіння з висоти.
  При порушенні цілісності корпусу від удару або падіння може зламається шлейф, що зв'язує фронтальну камеру з материнською платою.

Як вирішити проблему з передньою камерою iPhone 8?

Ключем до виправлення програмної проблеми може стати перепрошивка вашого iPhone 8, або ж зміна налаштувань програми для зйомки фронтальною камерою. Які саме дії допоможуть вам налагодити роботу передньої камери, ви дізнаєтеся відразу ж при огляді та діагностиці. У фахівців компанії Icoola за плечима не менше 5 років роботи в сфері ремонту та діагностики продукції Аpple. Визначення та виправлення більшості системних неполадок ми можемо виконати на протязі 15-30 хв навіть у присутності клієнта. Якщо ж ви зіткнулися з наслідками зносу, падіння, або потрапляння води всередину корпусу вашого смартфона, потрібно більш серйозне втручання. Фронтальна камера iPhone 8, також як основний модуль, що не піддається ремонту. Тому навіть в результаті дрібної механічної несправності, пошкодження лінзи та іншого, доведеться повністю замінити шлейф.

Заміна фронтальної камери iPhone 8 в Icoola.

Заміна камери повинно здійснюватися фахівцем, так як вимагає глибоких знань і досвіду виконання таких технічно складних маніпуляцій. при самостійному втручанні ви ризикуєте пошкодити інші деталі вашого iPhone, і тоді заміною фронтальної камери вже точно не обійдеться. Після отримання вашого пристрою в роботу наш фахівець здійснить професійну діагностику, що включає в себе перевірку програмної і апаратної частини. При необхідності заміни фронтальної камери, компанія Icoola готова надати вам високоякісну оригінальну запчастину і повністю виконати заміну непридатної деталі на нову. Для заміни фронтальної камери майстру знадобиться зняти дисплей, від'єднавши при цьому шлейф фронтальної камери від материнської плати. Потім виконати заміну несправної деталі на нову. Після приєднання шлейфа нової деталі до материнської плати, майстер зробить зворотний збірку вашого девайса. Ця робота вимагає високої точності, так як в безпосередній близькості до камери знаходяться кабелю динаміка, а так же кабель FaceTime.

Чому варто вибрати саме Icoola?

Після заміни фронтальної камери в Icoola ви отримуєте гарантію терміном в 1 рік на встановлену нами оригінальну запчастину, а так само приємні враження від користування
нашими послугами. Проблеми в роботі передньої камери - поганий знак, який вимагає негайного звернення до професіоналів у своїй справі. Приходьте в нас в Icoola і ми вирішимо вашу проблему швидко і ефективно!