Заміна кнопок гучності в iPhone 6s Plus

Заміна кнопок гучності в iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
390 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Що робити, якщо не працює кнопки гучності в iPhone 6s Plus?

Непрацюючі кнопки гучності в Айфоні 6s Plus досить часта поломка, адже крім великого фізичного навантаження вийти з ладу вони можуть і при програмному збої. Кнопки гучності виконують багато важливих ролей, без них вам буде дуже важко користуватись телефоном. Визначити, що у вас проблеми з роботою кнопок гучності в iPhone 6s Plus дуже просто, у вас буде одна з наступних проблем:

  • Залипання кнопок;
  • Відсутність реакція на натискання;
  • Рівень гучності переключається тільки при сильному натисканні на кнопку.

Які ж причини виходу з ладу кнопок гучності:

  • Падіння або інше механічне навантаження на телефон;
  • Потрапляння пилу, вологи або інших забруднюючих елементів;
  • Програмні збої;
  • Знос.

Програмний збій можливий тільки у тому випадку, коли кнопки натискаються, проте не змінюють рівень гучності. Виправити це можна самому, спробувавши перезавантажити пристрій. Якщо це не принесло результатів, вам слід оновити версію програмного забезпечення, це можна зробити, як через самий телефон, так і через програму iTunes. Якщо і оновлення не дало результатів, значить пошкодження уже фізичного характеру і шлейф кнопок гучності потребує заміни.

При усіх цих проблемах по ремонту iPhone вам слід звертатись у сервісний центр iCoola. Адже заміна шлейфу кнопок гучності є достатньо складною процедурою, яка вимагає не малого досвіду з ремонту. Наші майстри, які здійснюють ремонт не один рік, з легкістю відновлять роботоздатність кнопок гучності на вашому Айфоні 6с Плюс. Після завершення процедури заміни, ваш телефон піддається тестуванню усіх функцій, щоб не було ніяких недоліків після ремонту. Для заміни використовуються тільки оригіналі запчастини, тому ви отримаєте запчастини найкращої якості. І звичайно ж, один з хороших аргументів звернутись саме до нас – це безкоштовна гарантія на виконані роботи.