Заміна кнопок гучності в iPhone 7

Заміна кнопок гучності в iPhone 7
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
880 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Прийшов час розглянути заміну шлейфа кнопок на iPhone 7.  Для цього вам потрібно набратися терпінням та якісним інструментом. Шлейф кнопок відповідає за такі параметри:

  • регулювання гучності;
  • управління живленням;
  • мікрофон;
  • спалах з двійними світлодіодами;

Для заміни шлейфа кнопок вам необхідно відкрити телефон, знати материнську плату, Taptic-engine, акумулятор. Це може привезти до пошкодженню вологостійкості проклейки дисплея. Якщо цю проклейку не замінити, то ваш iPhone втратить вологостійкість, але буде працювати належним чином. Перед початком роботи вам необхідно вимкнути ваш пристрій. Викрутити два зіркоподібних гвинти, які знаходяться на нижній частині корпусу. Для демонтажу модуля, необхідно нагріти його, щоб клейка стрічка  яка відповідає за вологостійкість легше відійшла і ми без будь-яких труднощів від’єднати модуль.

Встановлюємо присоску на екран і тягнем з таким зусиллям, щоб появився невеликий зазор між корпусом і дисплеєм куди ми запхаєм пластмасовий медіатор. Цим медіатором ми проводим уздовж екрана, щоб відійшла проклейка по всьому периметру. Відкрийте IPhone з лівої сторони і викрутіть 6 гвинтів, які тримають дві. Проводимо демонтаж цих планок за допомогою пінцета. Використовуємо медіатор для відключення шлейфів, першим відключаєм шлейф батареї. Таким чином ми від’єднали модуль екрана від корпусу.  Наступним кроком витягуємо SIM-карту. Плоским кінцем медіатора відключаємо шлейф основної камери. Відкручуємо два гвинта, які тримають планку верхнього шлейфа і два гвинта, які тримають металеву планку основної камери, після цього демонтуємо камеру. Подальші наші дії полягають у відкрученні чотирьох гвинтів, які тримають антену WI-FI. Після цього знімаємо антену і розкручуємо два гвинта які кріплять кронштейн. За допомогою вузької частини медіатора відключаємо роз’єми двох антенних кабелів, які знаходяться в нижній частині плати.     

Для проведення демонтажу материнської плати нам необхідно відкрутити чотири гвинта та відігнути важіль викиду SIM-карти від материнської плати. Після проведення таких дій плата повинна з легкістю піддатися демонтажу, якщо почуєте супротив то переконайтеся що ви все відкрутили. Для того щоб витягнути акумулятор нам необхідно буде зняти компенсатор тиску та Taptic-engine. Отож демонтуємо компенсатор тиску від задньої частини корпусу. Відкручуємо три гвинти, які тримають Taptic engine та знімаємо його. Тепер нам ніщо не заважає зняти акумулятор. З батареєю потрібно поводитись доволі акуратно, не лізти до неї з гострими предметами, щоб її не пошкодити.  Для цього необхідно тупими кінцями пінцета відігнути клейкі полоси на нижній частині батареї та потягнути на себе. Тягнути потрібно з невеликою кількістю зусиль та рівномірно, щоб не порвати її. Якщо все виконати правильно, то не повинно виникнути ніяких проблем. Демонтуємо акумулятор зі задньої частини корпусу. Відкручуємо п’ять хрестоподібних  гвинтів, які тримають шлейф кнопок. Починаючи від кнопки включення переміщаємо медіатор щоб знати клейку стрічку, яка тримає шлейф датчика освітленості на задній частині корпусу. Також можна нагріти корпус або капнути трішки спирту, це також робить процес простіший по демонтажу шлейфу кнопок. Відкручуємо стопорний гвинт, який кріпить кронштейн спалаху до задньої частини корпусу. Гострою стороною медіатора акуратно піднімаємо модуль спалаху. Також цією стороною медіатора стараємся відділити клей, який кріпить мікрофон до задньої частини корпусу. Наша основна задача полягає  в тому, щоб ми лезо ввели під кнопкою включення і вели до кінця шлейфа кнопок, щоб відділити клейку стрічку. За допомогою пінцета знімаєм шлейф кнопок. Зібрати пристрій ви можете завдяки цій інструкції, тільки в зворотньому порядку.