Заміна корпусу iPhone 12 Mini

Заміна корпусу iPhone 12 Mini
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
4 700 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Для чого потрібно заміняти скляну кришку корпуса Айфона 12 Міні

Одна з ефектних особливостей моделі iPhone  12 mini - це скляна задня панель, яка дозволяє реалізувати бездротову зарядку стандарту Qi. Скло виконане по складному технологічному процесу, яке володіє неабиякими властивостями. Але все ж таки якщо розбили скляну кришку айфона 12 міні, не засмучуйтесь, а скоріш скористайтесь нашими послугами. Адже тріснута кришка, це не тільки велика ймовірність поранитись сколами, а і ризик потраплянню води та пилу, які виведуть з ладу ваш пристрій. У будь-якому випадку, ремонт заднього скла iPhone 12 mini у Львові та Києві обійдеться вам дешевше, ніж покупка нового «яблучного» смартфона.