Заміна мікрофона iPhone 8

Заміна мікрофона iPhone 8
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 600 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт мікрофона iPhone 8.

Якщо на мікрофон або нижній шлейф айфона потрапляє рідина, мікрофон просто перестає функціонувати. Необхідно відносити телефон з такою проблемою в ремонт. Після того, як фахівець розбере пристрій і зробить необхідну діагностику, буде оголошено рішення про необхідність зміни мікрофона або шлейфа. Але причиною, чому може зламатися мікрофон, може бути не тільки під впливом води, але і збої в програмному забезпеченні телефону. Функціональність аудіоканали Айфона пов'язана з певними електронними компонентами. Збій в роботі будь-якого з них веде до поломки гаджета.

Як визначити, який мікрофон не працює?

Справа в тому, що в кожному айфоне, для того, щоб передавати мову, застосовується два мікрофони.

Перший знаходиться знизу, на торці, близько роз'єму для зарядного пристрою.
Другий розташовується зверху.

Важливо брати до уваги, що про проблеми з мікрофоном можна говорити в тому випадку, якщо ваш співрозмовник погано чує вас. Якщо це ви його не чуєте, то проблема в іншому - не працює динамік Айфона 8. Щоб точно знати, який з динаміків смартфона перестав працювати, потрібно перевірити, чи йде запис звуку в диктофоні або при відеозйомці. Коли ви записуєте відео, за захоплення звуку несе відповідальність верхній мікрофон, а нижній працює при записуванні розмови. Якщо при розмові по телефону співрозмовник чує вас не дуже добре виключно при включеній гучного зв'язку, то можна точно сказати, що перестав працювати нижній мікрофон вашого пристрою.

Симптоми поломки мікрофона Айфона 8.

Головними ознаками, які говорять про те, що необхідно зробити ремонт мікрофона Айфона восьмого, є такі показники:

 • вас погано чує або зовсім не чує співрозмовник;
 • в телефоні дуже погана якість звуку;
 • при відтворенні звуку чути шуми, хрипи, шипіння і інші різні звуки, які не характерні для звичайного відтворення;
 • скарги від співрозмовників, що при розмові чутно гул (ніби ви говорите з бочки, тунелю);
 • чутно різноманітний тріск при розмові з вами.

Не намагайтеся самостійно вирішити проблему з мікрофоном, обов'язково звертайтеся до кваліфікованого майстра центру, щоб він провів діагностику і ремонт вашого телефону.

Причини, чому ламається мікрофон Айфона Вісім.

Якщо трапилася така ситуація, що ви розмовляєте з співрозмовником, а той вас зовсім не чує, то швидше за все, причина криється саме в зламаному мікрофоні. У такій ситуації потрібно віднести пристрій в ремонт для того, щоб професіонал провів діагностику. Якщо після діагностики поломки визначається, що деталь в повній мірі вийшла з ладу, необхідно проводити заміну мікрофона.

Найпопулярніші причини поломки мікрофона:

 • попадання пилу або бруду - це забиває отвір мікрофона;
 • ушкодження мікросхеми управління звуками;
 • попадання вологи всередину пристрою - це викликає корозію компонентів;
 • збій в ПО телефону;
 • механічний вплив на Айфон.

Яка вартість ремонту мікрофона iPhone 8?

Повна ціна ремонтних робіт залежить від того, яка саме проблема виникла в телефоні, і способу, як вона буде усуватися. Чистка мікрофона від пилу і дрібнодисперсного сміття за ціною дуже дешева, а заміна деталі буде коштувати дорожче. Незалежно від того, що безліч робіт по ремонту мікрофона вимагають повноцінної розбирання телефону, майстри нашого сервісного центру здійснюють їх максимально швидко. Забрати свій пристрій з ремонту ви зможете в більшості випадків вже в цей же день, через 15-30 хвилин після звернення.

Переваги нашого сервісного центру.

Уже кілька років ми працюємо у Львові, по вулиці Володимира Великого 12, і пропонуємо кожному клієнту здійснити ремонт Айфона за вигідною ціною.

 1. У нас абсолютно безкоштовна діагностика несправностей - наші фахівці, які мають багаторічний досвід в сфері ремонту техніки, оперативно і безкоштовно підкажуть, яка саме причина неполадок у вашому мікрофоні.
 2. Ви можете не просто принести пристрій на діагностику і ремонт в сервісний центр, а й переслати нам телефон по Новій пошті, щоб досвідчений майстер перевірив його і усунув неполадки, які присутні.
 3. Ми працюємо без перерв і вихідних днів - навіть в свята ви можете приїхати в наш офіс або подзвонити для того, щоб ми відремонтували ваш Айфон 8.
 4. Якщо вам буде потрібна заміна мікросхеми або мікрофона на смартфоні, можете без сумніву звертатися до нас і бути впевненими, що ні переплатите за ремонтні роботи. Ми пропонуємо самі лояльні розцінки, так як працюємо безпосередньо з постачальниками оригінальних деталей для техніки Apple.

Ми працюємо на совість, тому надаємо кращу якість робіт, найвигідніші розцінки і уважність по відношенню до клієнтів. Більшість робіт здійснюється всього за 15-30 хвилин, так що зовсім швидко ви можете отримати свій телефон назад, але вже в ідеальному, відремонтованому стані. Тому, не чекайте довго, а вже зараз звертайтеся до наших майстрів, щоб здійснити ремонт мікрофона на Айфоні.