Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone 12 Mini

Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone 12 Mini
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Поліфонічний нижній динамік на Айфон 12 Міні

Поліфонічний динамік в iPhone 12 Mini відповідає за якісне відтворення музики через динаміки, за роботу гучномовця, за диктофон і ряд інших функцій. Якщо у вас трапилися проблеми з нижніми (поліфонічними) динаміками в Айфоні 12 Міні вам необхідний терміновий ремонт. У всіх моделей цей динамік знаходиться в нижній частині телефону

Сервісний центр ICOOLA у Львові та Вараші, на вулиці Володимира Великого 12, найбільше піклується про своїх клієнтів і їх гаджети. Тому ми робимо безплатний діагностику та вирішуємо подальшу долю смартфону зі замовником. Ми даємо гарантію на замінені деталі та послуги з ремонту. Ви можете сміливо вибирати нашу компанію та радити усім Вашим знайомим.