Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone 12 Pro

Заміна нижнього поліфонічного динаміка в iPhone 12 Pro
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 400 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Причин виходу з ладу поліфонічного динаміка безліч:

  • Потрапляння вологи. Користування телефоном під дощем, розлита кава, сік, мінеральна вода чи інша рідина. Це може призвести до виходу з ладу окремих компонентів, зокрема поліфонічного динаміка;
  • Механічні пошкодження. Якщо мобільний пристрій кинути або стукнути, його внутрішні компоненти можуть вийти з ладу. Існує також загроза розриву контакту, який може спричинити шум від динаміка;
  • Потрапляння пилу та мілкого сміття;
  • Збій програмного забезпечення Вони також можуть зменшити рівень шуму, особливо якщо на iPhone 12 Pro встановлені сумнівні програми;
  • Брак на заводі зустрічаються рідше, але часом викликають несправність окремих деталей.

Зверніть увагу, що якщо ви хочете придбати iPhone X від ICOOLA, звичайно, ви знайдете потужний гаджет, який пройшов 3 рівні тестування! Та безплатну гарантію в 1 рік.

Усунувши причини, які можуть довести поліфонічну несправність динаміка на iPhone 12 Pro, ви можете вжити ефективних заходів, щоб зменшити ймовірність несправності. Чим обережніше буде поводження з мобільним пристроєм, тим довговічнішим він буде.