Заміна слухового динаміка в iPhone 12 Pro Max

Заміна слухового динаміка в iPhone 12 Pro Max
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 700 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна слухового динаміка в Айфон 12 Про Макс

Основною функцією смартфону в сучасному світі залишається прийом вхідних та вихідних дзвінків. Якщо у вас поламаний слуховий динамік, ви не зможете чути вашого співрозмовника. Цю поломку необхідно негайно виправляти і в цьому вам допоможуть наші майстри у сервісному центрі Icoola, що знаходиться у Львові на вулиці Коцюбинського 25. Основними причинами такої несправності є удари, падіння та потрапляння вологи всередину динаміка. Ми замінимо зламаний динамік на Айфон 12 Про Макс на оригінальний та дамо гарантію на виконану роботу по ремонту Айфон.