Заміна слухового динаміка в iPhone 12 Pro Max

Заміна слухового динаміка в iPhone 12 Pro Max
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна слухового динаміка в Айфон 12 Про Макс

Основною функцією смартфону в сучасному світі залишається прийом вхідних та вихідних дзвінків. Якщо у вас поламаний слуховий динамік, ви не зможете чути вашого співрозмовника. Цю поломку необхідно негайно виправляти і в цьому вам допоможуть наші майстри у сервісному центрі Icoola, що знаходиться у Львові на вулиці Володимира Великого 12. Основними причинами такої несправності є удари, падіння та потрапляння вологи всередину динаміка. Ми замінимо зламаний динамік на Айфон 12 Про Макс на оригінальний та дамо гарантію на виконану роботу по ремонту Айфон.