Заміна слухового динаміка в iPhone 6s Plus

Заміна слухового динаміка в iPhone 6s Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
400 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Як відбувається ремонт слухового динаміка в Айфоні 6с Плюс?

Усі сучасні телефони у своєму складі мають 2 динаміки: перший поліфонічний – призначений для відтворення звуків під час прослуховування музики та інших аудіофайлів та другий – розмовний, основне завдання якого відтворювати звук вашого співрозмовника під час розмови, про його роботу та особливості ремонту читайте нижче.

Причини, чому найчастіше ламається голосовий динамік iPhone 6s Plus?

На жаль, так буває, що з часом розмовний динамік під час роботи починає відтворювати не характерні для себе звуки, це можуть бути: шуми, перепади звуку та тріски. Проява одного або декількох дефектів означає, що ваш динамік несправний і потребує заміни.

Основними причинами поломки слухового динаміка можуть бути:

  • Збій програмного забезпечення – у такому випадку перезавантажте смартфон і перевірте чи проблема не пропала, якщо проблема не пропала потрібно прошити його;
  • Потрапляння рідини – моделі, які не мають захисту від води, часто страждають від контакту з нею, оскільки динамік розташований в такому місці, куди воді легко потрапити, ця причина є однією з найчастіших (До речі про цікаві новини та лайфхаки Apple ми часто пишемо у цьому блозі);
  • Бруд – з часом бруд може накопичуватись на сіточці, яка захищає динамік і блокує проходження звуку, тому вам може здатись, що він несправний. У такому випадку варто спробувати ватною паличкою рухами назовні очистити його, але ні в якому разі не дуйте усередину, адже так ви заштовхуєте бруд ще глибше у телефон. Якщо проблему не вдалось усунути, зверніться до сервісного центру для якісної чистки динаміка;
  • Механічні пошкодження – при падінні телефону динамік або шлейф може пошкодитись і потребує заміни.

У всіх цих випадках, для ремонту iPhone 6s Plus у Львові радимо звернутись у сервісний центр Айкула. Оскільки для ремонту потрібно розібрати телефон, замінити несправний динамік на новий, що є досить складною справою. Ця процедура складна, звичайно, тільки для користувачів, а не для наших професійних майстрів, котрі за час своєї роботи виконували даний тип ремонту величезну кількість разів. Швидкий ремонт динаміка Айфон 6с Плюс у Львові буде проведено з використанням тільки оригінальних запчастин, тому при заміні вам буде поставлено оригінальну запчастину та перевірено її роботу у всіх тестах. Також усім клієнтам ми надаємо безкоштовну гарантію на виконану роботу терміном на 1 рік, адже сервісний центр по ремонту айфонів ICOOLA дбає про своїх клієнтів.