Заміна Wi-fi (Мікросхема) в iPhone 6s Plus

Заміна Wi-fi (Мікросхема) в iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
990 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

В яких випадках слід замінювати Вай-Фай мікросхему в Айфоні 6s Plus?

Основними причинами для заміни модуля Wi-Fi є звичайно ж проблеми з його роботою. Його заміна потрібна у випадках, коли не працює Wi-Fi в iPhone 6s Plus, це можна побачити у наступних випадках:

  • Не працює Wi-Fi в Айфоні 6с Плюс;
  • Не підключається до мережі інтернет через вай-фай;
  • Айфон не бачить мереж.

Звісно, в будь-якому з цих випадків рекомендуємо звертатися в сервісний центр. Ми працюємо офіційно і відремонтували не один десяток смартфонів з такими тяжкими проблемами. До того ж Айкула є одним з найбільших продавців iPhone в Україні та пропонує вашій увазі якісні iphone x бу чи будь-які інші моделі за дуже доступними цінами.

Терміновий ремонт iPhone 6s Plus Wi-Fi мікросхеми у Львові

Якщо у вас одна з вищезгаданих причин, ваш пристрій потребує ремонту, адже користування Айфоном 6с Плюс без інтернету не надто приємне. Але перш ніж братися за паяння самого модуля інтернету, наш сервісний центр по ремонту телефонів, проведе діагностику вашого пристрою, адже проблема може ховатись і у Wi-Fi антені. Після того, як наші майстри визначать, що проблема саме у контролері, його буде замінено на новий. Вся ця процедура вимагає професійного обладнання та не малого досвіду у майстра, все це у нас є. Адже майстри за час своєї професійної кар’єри у ICOOLA провели не одну сотню ремонтів пов’язаних з паянням на материнській платі, в тому числі і модуля Wi-Fi. Виправлення поломки, коли немає інтернету на iPhone 6s Plus у Львові, можна дуже швидко та за доступною ціною у сервісному центрі по ремонту айфонів у Львові ICOOLA.

Поломка такого плану трапляється досить рідко, оскільки модуль розташований на материнській платі, яка найкраще захищена в телефоні. Проте, якщо це все ж таки  сталось, слід дотримуватись декількох правил, щоб уникнути цього у майбутньому:

  1. Оберігайте свій телефон від вологи. Адже її потрапляння є однією з найпоширеніших причин поломки;
  2. Старайтесь уникнути механічних ударів через телефон та падінь пристрою.

Є ще одна причина через яку виходить з ладу робота Wi-Fi – це бракована запчастина, на жаль, при покупці пристрою неможливо сказати скільки пропрацює та чи інша деталь, від цього ніхто не застрахований. Але, замовивши ремонт у нас, ви отримуєте безкоштовну гарантію на виконану роботу.