Заміна задньої камери в iPhone 12 Pro

Заміна задньої камери в iPhone 12 Pro
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
3 400 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Часом, трапляються випадки, при яких основна камера виходить з ладу. Їх важко передбачити, адже, це може статися без механічного впливу на телефон. Камери можуть виходити з ладу різними способами, тому давайте детальніше розглянемо, чому потрібно ремонтувати камеру iPhone 12 Pro.

  • Фокус не працює - лінза, можливо, змістилася під час падіння лінзи, і пошкодження механізму фокусування або лінзи є типовою проблемою.
  • Кольорові плями або смуги - ці дефекти пов’язані з проблемами матриці, які можуть бути спричинені падінням або проникненням вологи. Це може бути спричинено потраплянням пилу між камерою та захисним склом, у цьому випадку допоможе регулярне чищення, але якщо пил потрапляє всередину, камеру потрібно замінити.
  • Стабілізація не працює. Його також можна вимкнути через фізичний вплив телефону. Його неможливо відремонтувати, потрібно лише замінити.
  • Під час роботи камера нагрівається. Це може свідчити про те, що у камеру потрапила волога, а деталі в зоні камери нагрілися. Загалом, малоймовірно, що чистка сама допоможе, але не рекомендується цього очікувати, оскільки, ймовірно, модуль камери потрібно буде замінити.