Apple iPhone 12 64gb Green (Зелений) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 12 64gb Green (Зелений) Відновлений еко
25 230 грн -34%
16 800 грн

Де купити смартфон iPhone 12 64gb Green?

iPhone 12 64gb Green – це унікальний смартфон, що доступний для покупки у нашому магазині по найнижчій ціні в Україні. Смартфон характеризується потужною акумуляторною батареєю на 2227 мА/год та основною камерою з двома об’єктивами (12+12 MП), один з яких надширококутний та здатний захоплювати у кадр зображення під кутом 120 градусів. Купити iPhone 12 Mini 64gb Green ви можете у нашому магазині, у м. Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж замовити його накладеним платежем Нової Пошти у будь-яке місто України.

Яка ціна iPhone 12 64gb Green бу у нашому магазині?

У нас найнижчі ціни в Україні, адже відновлена техніка Apple від ICOOLA.UA – це в першу чергу смартфон, що доступний кожному. Саме відновлені пристрої на 30,40% нижчі у вартості, аніж аналогічні нові пристрої і при цьому володіють рядом переваг, а саме:

  • Пристрій відповідає стану нового телефона, при цьому на 30-40% нижчі у вартості;

  • Смартфон пройшов усі стрес-тести та зберіг водонепроникність IP68;

  • Смартфон комплектується фірмовою коробкою від ICOOLA, зарядний пристроєм та безкоштовною гарантією 1 рік;

  • При виготовленні відновленого iPhone в природу не викидається величезна кількість e-waste, як це відбувається при виробництві нового iPhone.

Обравши наш магазин, для покупки відновленого смартфону, ви обираєте якісний оригінальний пристрій та один з найкращих магазинів Apple в Україні.

Який стан акумулятора, комплектація та інші особливості iPhone 12 64gb Green?

Усі відновлені iPhone мають оригінальний акумулятор місткістю понад 87%, а у випадку заміни батареї ми використовуємо аналогічні компоненти, що і компанія Apple. Смартфон пройшов всі етапи відновлення, зношені елементи були замінені на нові, оригінальні, зняті з пристроїв донорів, а технічний/зовнішній стан доведений до ідеалу. Ми впевнені в тому, що смартфон, який ви обрали у нашому магазині працюватиме ідеально тривалий час, тому і даруємо кожному у комплектації гарантію 1 рік.