icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola > iphone

iPhone 12 mini бу

Купити iPhone 12 Mini з гарантією в ICOOLA: переваги покупки цієї моделі

Прихильники Apple, що уважно слідкують за новинками компанії, вже встигли гідно оцінити флагман 2020 року – компактний смартфон iPhone 12 Mini купити який можна в ICOOLA. За розмірами цей телефон багатьом нагадав Айфони епохи Стіва Джобса. Проте, технічно й функціонально пристрій, звісно, повністю відповідає вимогам сучасних користувачів. Він є майже точною копією свого «великого брата» iPhone 12, лише у зменшеній версії.

Компактність та розширений функціонал нового пристрою чудово підійде користувачам, які звикли користуватися смартфоном однією рукою. Наразі він є найменшим подібним гаджетом на ринку й, на відміну від схожого за розмірами iPhone SE другого покоління, вирізняється значно вищими показниками автономності. А отже, новинка чудово підійде користувачам, що цінують баланс габаритів та можливостей техніки та з ностальгією згадують еру компактних мобільних пристроїв Apple. Друзі, відзначимо що наша компанія продає виключно оригінальні iPhone бу за найнижчими цінами, тому що хоче, щоб техніка Apple була доступна кожному жителю України.

Чи є в наявності iPhone 12 Mini в ICOOLA?

Друзі, смартфон iPhone 12 Mini бу у 2021 році поки що величезна рідкість. Так ці моделі трапляються, проте їх кількість обмежена і, зазвичай, передзамовлення на них уже є. Якщо ви хочете, щоб ми притримали для вас цю модель, будьте ласкаві, зв'яжіться з менеджером та уточніть всі деталі.

Чому айфони такі дорогі?

Тому що це найкращі смартфони у світі. Серйозно. Якщо ви купите айфон, то зрозумієте у чому його дорожнеча, адже цей гаджет здатен пропрацювати 10 років, 20 років, а то і 30 і, єдине що вам прийдеться заміняти - це батарею!

Чи є гарантія на айфони?

Так, звісно. ICOOLA - має свій, найбільший сервісний центр з відновлення техніки Apple в Західній Україні, тому надає гарантію на всі смартфони безкоштовно, терміном на 1 рік

Які моделі Mini iPhone 12 можна купити в ICOOLA?

Друзі, ви можете придбати смартфон Айфон 12 Міні з обсягом пам'яті 64, 128 та 256 ГБ та у таких кольорах, як:

  1. iPhone 12 Mini Green;
  2. iPhone 12 Mini Black;
  3. iPhone 12 Mini White;
  4. iPhone 12 Mini Blue;
  5. iPhone 12 Mini Red.

Гарантія на усі пристрої 1 рік. Доставка по всій Україні. Оригінал. Обирайте найкраще, обирайте - ICOOLA