icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

iPhone 11 Pro бу

Бу iPhone 11 Pro купити смартфон у вживаному варіанті на ICOOLA

Багато користувачів мріють купити iPhone 11 Pro бу, але його вартість дуже висока, проте хочемо вас заспокоїти - ціни щодня знижуються. Щоб стати власником оригінального айфона, зовсім не обов'язково накопичувати роками гроші на покупку гаджета. Можна просто Айфон 11 Pro купити у варіанті бу. Уточнимо, що якщо ви шукаєте смартфон з великим дисплеєм, відмінною камерою і по куди меншій ціні, вам ідеально підійде Айфон 7 Плюс з гарантією 1 рік.

Така практика поширена по всьому світу: користуючись смартфоном пів року, рік або два, користувачі змінюють старі девайси на нові. Адже мода швидко змінюється, а перевірені роками Айфони з минулих лінійок продовжують працювати, зберігаючи оптимальні характеристики протягом декількох років. Компанія ICOOLA пропонує за доступною ціною купити у Львові, Києві БУ iPhone 11 Pro. У нас найвигідніші умови співпраці та великий асортимент моделей Apple.

Які фішки є в iPhone 11 Pro?

iPhone 11 Pro - це революційна модель, в котрій вбудовано потрійну камеру і нічний режим. В першу чергу смартфон ціниться тим, що отримав над ширококутний об'єктив, що здатний знімати з кутом огляду - 180 градусів. 

Який об’єм пам’яті буває на Айфоні 11 Pro?

Доступні такі ємності 64, 128, 256, 512 Гб

Яка ціна на Айфон 11 Pro?

Ціна на Айфон 11 Pro починаються від 24253 грн

Де можна придбати б/у Айфон 11 Pro?

Айфони 11 Pro доступний в продажі в  інтернет-магазині Айкула. 

Яка гарантія в Icoola на Айфон 11 Pro?

У інтернет-магазині Айкула гарантія на Айфон 11 Pro 1 рік