icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

iPhone 12 Pro Max бу

Чи варто купити iPhone 12 Pro Max (Айфон 12 Про Макс)?

iPhone 12 Pro Mac з'явився тільки в жовтні 2020 року, так що флагман вже доступний у відновленому стані. Дуже часто власники пристроїв розбивають їх або ж просто продають, то ж таким чином пристрій потрапляє до нас, у руки майстрів, котрі відновлюють їх до ідеального стану.

Новенький iPhone 12 Pro коштує дуже дорого. Для більшості мешканців України, навіть із середнім рівнем доходу - сума захмарна. Якщо ви хочете мати найдосконаліший телефон в світі, але можливості вашого бюджету обмежені, можна заощадити. Вихід простий - купити iPhone 12 Pro Max бу.

Як відбувається доставка iPhone 12 Pro Max і чи це новий пристрій?

Друзі, доставка смартфону Айфон 12 Про Макс відбувається накладеним платежем Новою Поштою або будь-якою іншою поштою Україні. Відзначимо, що ця модель відновлена, а це означає, що вона така ж сама, як нова.

Яка комплектація при покупці iPhone 12 Pro Maс?

Якщо ви купили Айфон 12 Про Мак в ICOOLA.UA то отримаєте в комплектації зарядний пристрій, коробку Ecophone, гарантійний талон та інструкцію. 

Чи можна повернути пристрій після покупки?

Друзі, ми завжди йдемо на зустріч нашим покупцям, позаяк хочемо стати найкращими в сфері відновлення електроніки. Якщо ви придбали справний пристрій і хочете повернути його лише тому, що вам набридло ним користуватися - на жаль, це не можливо. При отриманні гаджет проходить три рівні тестування, то ж брак практично не можливий. Якщо так трапилось, що ваш Айфон 12 Про Макс має якісь приховані дефекти, ми виправимо усі негаразди або ж обміняємо на аналогічну модель.

Чи є гарантія на iPhone 12 Pro Mac?

Так, звісно. На кожен відновлений смартфон ICOOLA надає гарантію на 1 рік. Слід зазначити, що вона безкоштовна. Також є можливість придбати розширену гарантію у менеджера.