icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

Купити iPhone X бу у Львові. Купити Айфон 10 (Ікс) в 2021 році - чи вартий цей гаджет такої ціни?

Дивлячись на iPhone X у Львові від ICOOLA у 2021 році впевнено можна сказати, що це один з найкращих гаджетів Apple, перш за все завдяки його відмінній операційній системі iOS, швидкодія якої просто дивовижна. Користуючись технікою Епл, ви не побачите жодних глюків чи вповільнень у роботі, байдуже скільки додатків чи програм одночасно у вас відкриті, процесор A11 Bionic здатний впоратись з будь-яким навантаженням. Навіть найпотужніші ігри чи програми просто літають. А на рахунок всіх інших аспектів, то сміливо можна заявити, цей гаджет має чим вас здивувати. Чим саме? Давайте розбиратися.

Яка знижка на Айфон Х?

Ви отримаєте хорошу знижку при умові покупки двох телефонів.

Яка ціна на Айфон Х?

Станом на сьогодні Айфон 10 коштує в районі 480-500 доларів, проте з виходом нових моделей йде плавне падіння цін.

Чи актуальний Айфон Х в 2021?

Дана модель Айфона з легкістю буде тягнути всі програми та важкі ігри, а операційна система буде ще не один рік оновлюватись.

Яка камера на Айфоні Х?

У десятці основна камера 12-ти мегапіксельна з апертурою f/1.8, допоміжна камера також має 12 мегапікселів але з іншою апертурою f/2.4. 

Чому варто купити Айфон Х в Icoola?

Революційно новий дизайн, потужний процесор A11 Bionic Face ID, зручний в користуванні – все це за оптимальну ціну в кращому інтернет магазині смартфонів – АЙКУЛА.

Який рівень захисту від вологи має iPhone X?

iPhone X має рівень захисту від вологи та пилу IP67, де перша цифра - це рівень захисту від пилу, друга від води. Модель успішно пройшла всі тестування та витримала під водою до 30 хвилин. Компанія ICOOLA не рекомендує все ж таки перевіряти свій пристрій на водонепроникність.