icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

iPhone 11 Pro Max бу

Купити iPhone 11 Pro Max бу у Львові, Тернополі та Україні - ціна підійде всім!

Друзі, компанія Айкула, пропонує купити Айфон 11 Про Макс у Львові, Тернополі за найнижчими цінами, тому що ми хочемо, щоб техніка Apple була доступна кожному жителю України. Чимало сучасних користувачів є фанатами смартфонів знаменитого у всьому світі бренду Apple. Але, на жаль, не у всіх є можливість придбати новий смартфон від Apple ціна на який досить висока. Вихід із ситуації один - купити в компанії ICOOLA. З нами ви зможете заощадити кілька сотень доларів і отримати вживаний iPhone 11 Pro Max в чудовому стані. Крім того, ми безкоштовно надаємо гарантію на 1 рік. До того ж у нас ви можете придбати будь-які моделі смартфонів Епл, в тому числі й iPhone 6s бу.

Яка гарантія на Айфон 11 Pro Max?

У інтернет-магазині Айкула гарантія на Айфон 11 Pro Max 1 рік. Ця гарантія покриває будь-які проблеми, що виникли у телефоні з вини продавця. Відзначимо, що користувач може придбати розширену гарантію, звернувшись до онлайн оператора. 

Чому варто купити Айфон 11 Pro Max в ICOOLA?

На це існує маса причин, позаяк ми найкращі в сфері торгівлі, ремонту та відновлення техніки Apple. Наші переваги - це:

 • 1 рік гарантії на всі моделі відновлених iPhone;
 • Ми продаємо лише оригінальні iPhone високої якості, без дефектів;
 • За кожен проданий айфон, ми садимо дерево;
 • Ви отримуєте повну комплектацію та оригінальні фірмову коробку Ecophone.

В першу чергу, ви обираєте не просто компанію, що продає iPhone, а renew компанію, що дбає про майбутнє та зменшує електронне сміття на планеті.

Скільки часу Айфон 11 Pro Max може працювати від одного зараяду ?
 • Час Роботи в режимі очікування 360 год.
 • Час Роботи при відтворенні музики 80 год.
 • Час Роботи при відтворенні відео 20 год.

Відзначимо, що смартфон прекрасно працює цілий день без підзарядки, навіть при активному використанні. Таким акумулятором може похвалитися хіба що iPhone 12 Pro Mac.

В яких кольорах доступний Айфон 11 Pro Max?

Ці моделі доступні в чотирьох кольорах:

 1. Gold;
 2. Midnight-Green;
 3. Silver;
 4. Space Gray.

Відзначимо, що будь-які смартфони в Айкулі продаються в ідеальному стані. Можливі мінімальні потертості або царапинки, проте всі функції справні.

Чи можна знімати відео під водою на Айфон 11 Pro Max?

Смартфони з класом захисту IP68 мають потужний захист від пилу, бруду і піску. Смартфон може витримати занурення на глибину до 1,5 м під водою, терміном до 30 хвилин. Хоча, навіть компанія Apple не рекомендує занурювати свій гаджет під воду і не надає гарантію на ремонт, в таких випадках.