Я шукаю...

Apple iPhone 16 128gb Black (Чорний) Відновлений

Apple iPhone 16 128gb Black (Чорний) Відновлений
43 100 грн

Колір

Пам’ять

43 100 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

Немає в наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чи можна зробити покупку на iPhone 16 128gb Black в ICOOLA?

Підійміть свій досвід використання смартфонів на новий рівень з майбутнім iPhone 16 128GB Black – зараз доступний для передзамовлення на ICOOLA.UA за вражаючою ціною. Не пропустіть унікальну можливість стати одними з перших власників цього відновленого шедевра від Apple.

Наразі, деталі та функції iPhone 16 все ще залишаються частково прихованими, адже офіційний реліз заплановано лише через рік. Це додає ауру таємничості та очікування серед шанувальників Apple. Однак, можна з упевненістю сказати, що новий iPhone 16 заслуговує на увагу завдяки своєму стильному чорному дизайну та передбачуваним технологічним удосконаленням.

В ICOOLA.UA ми пишаємося можливістю надати нашим клієнтам доступ до передзамовлення на цей ексклюзивний продукт. Ви не тільки отримаєте смартфон за вигідною ціною, але й станете частиною елітного кола, що оцінить інноваційність та якість нового iPhone 16 128GB Black.

Не зволікайте, скористайтеся шансом замовити новий iPhone 16 128GB Black вже сьогодні на ICOOLA.UA та зануртеся в майбутнє технологій Apple, яке чекає на вас через рік. Ваша амбіція заслуговує на найкраще!