Я шукаю...

Apple iPhone SE 2020 128gb Red (Червоний) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone SE 2020 128gb Red (Червоний) Відновлений еко
9 940 грн
- 1440   грн
8 500 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

9 940 грн
- 1440   грн
8 500 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Чому варто купити Айфон SE на 128 гб в Червоному кольорі?

Надзвичайно неперевершений смартфон, який здатен знімати широкоформатні фільми або ж робити круті фото з неймовірним режимом "Портрет". iPhone SE 128GB у стильному кольорі Red - це найкращий смартфон в світі, і це не перебільшення. Діагональ екрану досить зручна - цілих 4,7 дюймів. До того ж добавилось багато нових та цікавих функцій гаджета. Смартфон припаде до душі тим користувачам, хто цінує просто невеликі зручні телефони .