"Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму

"Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму

Дотримання водного балансу дуже важливе для підтримки хорошого самопочуття, тому розробники створили велику кількість додатків, нагадування пити воду для контролю за гідратацією організму. Адже вода має безпосередній вплив на зовнішній вигляд, стан волосся, нігтів, розумові здібності та здоров'я загалом. У середньому людина має випивати близько 2-2,5 л рідини на добу. Щоб не забувати робити це, придумано безліч додатків водного балансу, які допомагають нам пам'ятати про таку життєво важливу річ, як пити воду вчасно.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс

Що потрібно знати про водний баланс і навіщо потрібен трекер води?

Перш ніж зрозуміти, навіщо необхідні програми нагадування пити воду, необхідно дізнатися, у чому користь води:

 • Тіло людини на 70% складається із води. Тому її нестача негативно впливає на стан здоров'я;
 • Нестача рідини призводить до зневоднення організму. А такий стан провокує кисневе голодування клітин.
 • Людині потрібно дотримуватися питного режиму. Це означає, що протягом дня в організм має надходити вода в рівних кількостях.
 • Одномоментне вживання великої кількості рідини шкодить здоров'ю. Тому питний режим має бути збалансований.
 • У спекотну пору року добова норма води збільшується вдвічі. Потрібно дотримуватись цього правила.

 "Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму - icoola.ua - фото 2

Для нормального засвоєння температура рідини повинна бути в межах 15-23°С. Під час спортивних тренувань слід ретельно стежити за водним балансом. Якщо відмовитись від води при фізичних навантаженнях, то результат буде набагато гіршим. Саме тому вода важлива для організму. Її правильне вживання поліпшує стан здоров'я та допомагає підтримувати тіло в хорошій формі. Саме програми трекер води для айфона, які доступні для безкоштовного використання допомагають нам пити вчасно воду. Давайте поговоримо докладніше про ці додатки.

А Ви знали, що серія Apple iPhone 13 Pro Max вже доступна у відновленому варіанті на нашому сайті?

Додаток для контролю водного балансу – безкоштовні нагадування пити воду

Існує велика кількість програм нагадування пити воду для мобільних телефонів, як для Android так і iPhone. Вони спрямовані на здійснення контролю за кількістю випитої рідини протягом дня.

Моя Вода - одна з найкращих програм, що нагадують пити воду

Моя вода - по правді одна з найкращих програм, що нагадує пити воду. Вона проста та зручна у використанні. Допомагає стежити за водним балансом. При першому заході у додатку, вам буде запропоновано вибір, з якою метою ви збираєтеся розрахувати власну норму споживання води:

 1. Схуднути;
 2. Поліпшити стан шкіри;
 3. Сформувати корисну звичку;
 4. Відновити травлення;
 5. Зняти втому та стрес;
 6. Позбутися головного болю;
 7. Підвищити продуктивність;
 8. Запобігти каменю в нирках;
 9. Інше.

Далі система запропонує вибрати вашу стать, попросить заповнити вагу та рівень життєвої активності. Після цього вам буде розрахована індивідуальна норма води. Меню програми для нагадування пити воду дуже просте. Ви можете самостійно додавати напої, випиті протягом дня, наприклад чай, кава, кола, молоко тощо. Крім того, можна налаштувати графік нагадувань, які в той чи інший час, сповіщатимуть власника про поповннення водного балансу.

 "Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму - icoola.ua - фото 3

Програма Водний Баланс безкоштовна, але існує платна підписка, за допомогою якої власнику відкриються додаткові функції. Наприклад, ви можете додавати самостійно випиті напої в денну норму водного балансу. Також тут присутня велика кількість різних звуків, віджетів та відсутня реклама.

Hydro

Програма допомагає стежити за гідратацією організму. Її можна налаштувати відповідно до власного режиму дня та способу життя. Також є можливість переглянути детальну статистику. Після завантаження програми необхідно заповнити анкету зі своїми даними. Денна норма рідини у ній розраховується з урахуванням фізичної активності, погодних умов та інших особливостей організму.

 "Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму - icoola.ua - фото 4

У головному меню можна побачити багато ємностей різних обсягів. У разі випивання рідини достатньо натиснути на ємність відповідного об'єму. У налаштуваннях можна змінити обсяг кожної тари.

Програма Hydro має платну версію. Її вартість - 4,99 $. Відрізняється від безкоштовної відсутністю реклами та резервним копіюванням. Це означає, що всі дані зберігатимуться у хмарі або на гугл-диску.

Відзначимо, що найкращим смартфоном для використання будь-яких додатків вважається iPhone 13 бу

WaterBalance

WaterBalance – найкраща програма для схуднення на iPhone. Програма працює досить давно. Вона не вимагає обов'язкового внесення інформації про особливості організму та режим дня. Але все ж таки це краще зробити. Персональні дані допоможуть розрахувати оптимальний добовий об'єм рідини.

У додатку є система досягнень, за кожне з яких нараховуються додаткові бали. У головному меню можна побачити силует людини. Він наповнюється водою у міру додавання записів. До кінця дня він має бути повністю заповнений. При цьому програма погано ставиться до алкоголю, чаю та кави. При вживанні цих напоїв наповненість людини водою знижуватиметься.

Побачити свій прогрес можна у розділі статистики. Перевагою програми є відсутність реклами та різних платних версій. Вона абсолютно безкоштовна. Недолік WaterBalance – неможливість змінювати обсяг тари.

Додаток для iPhone - Водний баланс

Програма допомагає контролювати щоденну кількість випитої рідини. Інтерфейс простий та зручний у використанні. Це перша розумна програма для iPhone, що нагадує про поповнення водного балансу. На екрані в головному меню постійно висвічуються повідомлення, де вказано, скільки води потрібно випити з урахуванням погодних умов, вологості повітря та фізичних навантажень. Зручні нагадування допоможуть не забути випити воду. У налаштуваннях можна встановити необхідний інтервал.

У головному меню є кілька ємностей із різними обсягами. Щоразу, випиваючи рідину, не забувайте натискати на них. А щоб переглянути статистику, достатньо повернути екран. Адже у додатку є можливість інтуїтивного керування.

WaterTime

Зручна програма допоможе відстежити кількість випитої рідини. У головній ролі – мила Крапелька. Вона посміхається, коли людина випила чергову порцію води, а під час пропуску дози починає сумувати.

У налаштуваннях програми потрібно додати свої параметри: ріст, вага, стать. Вона розрахує добову кількість рідини індивідуально. Також вона враховує й інші напої, наприклад, чай та каву. Додаток вирахує вміст у них чистої води та додасть її до загальної кількості. Об'єм ємності можна змінювати в налаштуваннях.

 "Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму - icoola.ua - фото 5

Існують безкоштовна та платна версії. У безкоштовній версії для розрахунку водного балансу є сік, вода, молоко, кава, чай. А в головному меню сидить мила Крапелька. Платна версія відрізняється кількістю напоїв. Там є енергетик, солодка вода, кокосове молоко, зелений чай. Заплативши гроші, можна замінити Крапельку на Кішечку або ж обрати іншого персонажа.

PlantNanny – трекер води, який мотивує пити воду

PlantNanny – весела програма, яка мотивує пити воду в достатній кількості. Програма нагадує популярну раніше гру «Тамагочі», де потрібно доглядати різні рослини, стан яких залежить від обсягу випитої рідини.

Після завантаження програми потрібно заповнити основні дані про себе: вага, режим дня, наявність фізичної активності. Додаток розрахує індивідуальну норму кожної людини. У PlantNanny є широкий асортимент квітів і горщиків для них. Головне - щоб рослина тішила око і вам було приємно за нею доглядати.

Випиваючи певну кількість рідини, потрібно зайти в програму, вибрати тару та об'єм. Такою кількістю води і буде полита рослина. За це будуть отримані очки, які допоможуть перейти на новий рівень. З кожним рівнем квітка зростатиме. У програмі зберігається історія випитої рідини. Її завжди можна побачити. При пропуску поливу рослини на смартфон прийде повідомлення.

Програма PlantNanny – своєрідна гра, яка є гарною мотивацією до дотримання водного балансу. Вона допоможе контролювати кількість випитої рідини. Ідеально підходить для iPhone.

Здоровий спосіб життя завжди актуальний. У зв'язку з цим в інтернеті створено багато ресурсів, які допомагають покращити загальний стан здоров'я та організму. Важливу роль грає регулярне вживання рідини. Саме тому додатки для контролю водного балансу такі популярні. Завантажити нагадування про пиття води та самі програми можна у PlayMarket або AppStore. Кожен користувач смартфона легко знайде те, що підійде саме йому.

 "Нагадування пити воду" - трекери води, що допомагають контролювати гідробаланс організму - icoola.ua - фото 6

Існують безкоштовні та платні трекери води. Тому підбирати їх можна відповідно до фінансового стану. Рейтинг популярних програм для контролю над водним балансом допоможе покращити стан здоров'я, підтримувати тіло у нормальній формі та навіть трохи схуднути.

Не забудьте також ознайомитись з найкращими повербанками на ринку та дізнатись, які моделі рекомендує для покупки ICOOLA.UA