Я шукаю...

Як створити маску в Instagram на телефоні?

Маски Instagram

Маски в Instagram стали досить звичайним явищем. У той час як раніше вони вважалися ексклюзивним контентом, зараз, гортаючи історії, неможливо побачити людину, яка не використовує ту чи іншу маску, фільтр, і інші цікаві функції.

Інстаграм маски

Однак, попри те, що різноманітність масок дійсно вражає, люди можуть залишитися незадоволеними тим, що є. Та й бажання створити щось своє не вщухає. Але часто користувачі стикаються з одним, на перший погляд, непереборним бар'єром, який зупиняє їх на шляху до створення контенту. У ролі такого бар'єру виступає питання «А як це зробити?».

І дійсно, як створити маску в Інстаграм на телефоні?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Початок роботи

На перший погляд, здається, що створення маски носить неймовірно складний характер. Це ж треба відстежувати обличчя людини, дозволити системі визначити на якому рівні повинен знаходитися той, чи інший ефект, відточити все, що тільки можна, витративши близько мільйона років на навчання основам програмування. Але, не тут-то було.

Починається все з однієї програми: Spark AR. Саме ця програма буде провідником у світ реалізації своїх божевільних, креативних, а головне, унікальних ідей. Вона далеко не найскладніша у використанні, а також, інтуїтивно зрозуміла навіть для новачка.

Коли Ви вже завантажили та встановили програму, необхідно визначитися з тим, що ж вам хочеться створити. Є певний вибір AR-масок, які доступні для рядового користувача:

  • Фільтри. Цей тип масок працює шляхом взаємодії з об'єктивом камери. Саме з їх допомогою можна коригувати різні параметри фотографії, можна накладати ефекти перешкод, і багато іншого. Одні з найпопулярніших масок.
  • Beauty-маски. Даний тип масок має безліч підвидів. Можна поміняти колір очей, можна додати ефект від якоїсь косметики. Розгулятися можна дуже сильно, змінивши зображення, або відео до невпізнання.
  • Ігри. Так, існують маски гри. Вони не дуже часто використовуються, однак, можливість створення таких є. Однак, варто відразу зазначити, що в даному типі основи програмування вам знадобляться. Навіть простенька гра вимагає хоча б мінімальних навичок в Java.
  • Об'єкти доповненої реальності. Одна з найцікавіших і недооцінених масок. Вона дозволяє створити якийсь об'єкт на плоскій поверхні. Це може бути, наприклад, милий 3D звірок, або ж, написи, за допомогою яких можна провести справжній рум-тур. Ще одна перевага таких масок - це можливість їх прив'язати до QR-коду, при скануванні якого з'явиться потрібний об'єкт.
  • Трекери особи. Одна з найпоширеніших технологій. За допомогою відстеження певних точок особи, там може з'явитися що завгодно. На відміну від beauty-масок, технологія відстеження особи може додавати якісь нові об'єкти, справжній грим, або ж кумедні «вікторини», які реагують на рух голови.

Додаток Spark AR для створення маски в Інстаграм

Найчастіше рядовий користувач мітить в створення фільтра, або фейс-трекера. І це не дивно. Своєю чергою, як фільтр дозволяє надати зображенню потрібний тон і має індивідуальний характер, фейс-трекери дозволяють створювати дійсно забавні зображення, які можуть порадувати всіх: від самого користувача до його передплатників.

Що робити далі?

Ну ось, Spark AR встановлений, ідея визріла в голові. Що ж робити далі?

Додаток має досить великий функціонал. Якщо вам доводилося мати досвід з різними графічними редакторами, то ваш досвід в Спарк буде куди простішим. Якщо ж ні, то за експерименти ніхто не вдарить. Не потрібно відразу мітити в грандіозні проєкти, які підкорять абсолютно кожного користувача Instagram своєю унікальністю і самобутністю. Почати варто з чогось максимально простого, дати можливість друзям протестувати це.

Якщо фільтри є досить індивідуальними, то ось фейс-трекери, а саме забавні вікторини, можуть стати приголомшливим стартом для Вас, як для початківця майстра. Найпершою справою стоїть знайти в шаблон маски в Instagram. У мережі їх безліч, достатньо лише вбити в пошук «Шаблони для AR-масок» і знайти відповідний не складе труднощів. Після цього визначаєтесь з тим, якою буде суть вашої вікторини (локальні жарти, щоб порадувати друзів, цілком підійдуть), ну а після, додавання фото і тексту.

Процес створення масок в Інстаграм

Але як створити маску в Інстаграм на телефоні? Все досить просто. В ідеалі, звичайно, додаток потрібно встановити й на телефон, так і на комп'ютер. Працювати можна і з телефону, однак на ПК-версії функціонал куди цікавіший і більший. Та й інтерфейс простіше. Після створення маски потрібно буде під'єднати телефон до ПК, щоб перевірити її на працездатність. І маска готова.

Невже все так просто?

Невже немає жодного підводного каменю в створенні масок для Інстаграм? Є. Їх досить чимало. Для створення чогось дійсно унікального, по-справжньому нового і якісного потрібен неймовірно великий досвід. Реалізувати самі божевільні ідеї на перших порах навряд чи вийде. Однак, якщо говорити про створення простого контенту, мета якого розвеселити користувачів - так. Це дійсно не так складно.

І не потрібно думати, що якщо створювати лише простенькі меми, то досвіду ніякого не буде. По-перше, в самому додатку Spark AR є безліч різних прикладів і велика бібліотека предметів і ефектів. Досить для експериментів. Можливостей програма дає величезну кількість. Потрібно лише не боятися пробувати щось нове.

Є й приклади різних масок, шаблони яких взагалі не важко знайти. Вам може сподобатися що завгодно. А можливість відразу дивитися, як маска буде виглядати на телефоні - це черговий плюсик, який дозволяє відразу бачити помилки і недоліки. Але важливо й уточнити, які проблеми можуть виникнути.

Труднощі при створенні масок в Інстаграм

По-перше, використання не ліцензійного програмного забезпечення може викликати проблеми з роботою самого додатка. Нерідкі будуть вильоти, помилки та інші неприємності. Також, важливо зазначити, що найкраще оптимізована система на iOS. Ну, а проблеми з фінальним продуктом також можуть не змусити себе довго чекати та виникнути в най невідповідний момент.

Також, часто, може зіграти злий жарт використання неоптимізованих матеріалів. В Spark AR, як і в його аналогах, давати політ своєї фантазії варто в міру, адже якщо дуже сильно навантажити маску, то вона, цілком ймовірно, просто не буде працювати.

Ну а також варто звертати увагу на всі оповіщення, які приходять під час роботи з додатком. Нерідко, ще на стадії створення, сама програма може оповістити вас про те, що щось йде не так. У такому випадку варто відразу розібратися з помилкою, перш ніж кінцевий продукт буде зіпсований.

Як додати маску в Інстаграм?

Складнощів ніяких виникнути не повинно. Ви просто завантажуєте контент на Фейсбук, уважно вивчаючи і заповнюючи всі поля необхідною інформацією. Далі буде короткий термін модерації, в перебігу якого адміністрація визначить, чи припустима така маска. Якщо в ній немає нічого, що порушує правила спільноти, то відповідь буде позитивною.

Бізнес на створенні масок в Інстаграм

Застосування AR-масок в бізнесі

Будь-який маркетинговий хід - це ризик. І не дивно, що ніхто не хоче ризикувати, роблячи якийсь унікальний медіа-контент в Інстаграм. Не дивлячись на те, як маски поширені, лише деякі бренди зараз починають впроваджувати їх в ужиток. І це вважається відмінним рішенням. Освоївши той же Spark AR ви маєте шанс заробити гроші, створюючи маски на замовлення. Не дивлячись на те, що багато людей бачать ризик в створенні масок для бренду, грамотний підхід дозволяє збільшити аудиторію, поширюючи свою маску. Та й крім звичайних фейс-трекерів, різні підприємства використовують доповнену реальність, для того, щоб, наприклад, скрасити перебування всередині закладу, офісу і так далі. Користувачеві досить відсканувати QR-код, щоб побачити щось миле, гарне, або ж цікаву і корисну інформацію. Застосувань безліч.

Які можна знайти альтернативи Spark AR?

AR-маски інстаграм-аудиторія любить. Однак, той же Спарк не завжди є найзручнішим для користувачів. Все, знову ж таки, індивідуально. Не дивлячись на всі зручності, деякі люди шукають варіанти цікавіше.

Серед них досить популярні редактори, такі як Blender, HitFilm Express, Crello. Дані редактори дозволяють створювати чудові анімації, які можна буде використовувати в майбутніх масках. Вони також є досить зручними для користувачів та можуть дозволити вам створити унікальний стиль, який дійсно виділить вашу маску.

Ваша оцінка: