Заміна роз'єму навушників на iPad 7

Заміна роз'єму навушників на iPad 7
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Підключення навушників до iPad 7 (2019) дозволяє слухати музику, дивитися фільми, грати в ігри та спілкуватися, не доставляючи оточенню дискомфорту. Коли роз'єм пристрою стає непридатним для використання, його заміна буде слушним рішенням для усунення несправності. Досвідчені майстри нашого сервісного центру якісно виконають ремонтні роботи в найкоротший термін.

Заміна роз'єму навушників Айпад 7 (2019), ознаки та причини поломки

Існує перелік симптомів, що вказують на необхідність заміни роз'єму навушників в Айпад 7:

  • пристрій не бачить підключені навушники;
  • звук в навушниках переривчастий, спостерігаються сторонні шуми;
  • при ворушінні штекера звук то пропадає, то знову з'являється.

Причому з іншими девайсами навушники працюють коректно.

Що стосується причин несправності, то можна виділити кілька основних:

  • всередину роз'єму потрапила волога, що призвело до швидкої появи ознак корозії;
  • механічні пошкодження – гаджет міг впасти, або підключення штекера здійснювалося не дуже акуратно;
  • природний знос: роз'єм може розхитатися від тривалої експлуатації.

Також, ви могли підключати невідповідні до Айпада 2019 навушники, чий штекер пошкодив гніздо пристрою. Всі ці проблеми потрібно вирішувати зверненням до фахівця. Самостійне втручання зашкодить розумній техніці ще більше.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити роз'єм навушників Айпад 6 за найдоступнішою ціною!

Процес заміни роз'єму навушників в iPad 7

Для здійснення ремонтних робіт наші майстри виконують ряд поетапних дій.

  1. Комплексна діагностика. Причина проблем зі звуком не завжди криється саме в роз'ємі. Можливо вся справа в програмному збої.
  2. Узгодження з клієнтом подальших дій. Після установки несправності, майстер обговорює з замовником причини поламки та свою подальшу роботу.
  3. Ремонтні роботи. Слідом за діагностикою та узгодженням з клієнтом фахівець приступає до ремонту, який вимагає певної кваліфікації, навичок й спеціальних інструментів.

Після заміни елемента майстер перевіряє працездатність всього пристрою, а не тільки відремонтованого гнізда. Потім клієнт може забрати свій Айпад 7 (2019).

Якщо вам потрібна професійна заміна роз'єму навушників – звертайтеся в сервісний центр ICOOLA у Львові. У нас працюють досвідчені професіонали (стаж ремонту девайсів не менше 3-х років), які виконають будь-який ремонт швидко – від 30 до 60 хвилин, в залежності від складності поламки.

Ми пропонуємо максимально конкурентоспроможні ціни та найвищу якість роботи. Для запису на ремонт телефонуйте за номером 0 800 602 250.