Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD 7 ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ ICOOLA

Планшети від Apple входять до найпопулярніших продуктів «яблучного» виробника. Пристрій, як і раніше, не має конкурентів на ринку аналогічних гаджетів. Для багатьох користувачів не зрозумілий успіх девайсів, адже фактично це симбіоз смартфона та ноутбука без клавіатури. Тим не менш, планшети купують для роботи, інтерактивного навчання дітей, розваг. Техніка надійна, але в деяких випадках потрібний ремонт iPad 7 та обладнання інших поколінь. При появі будь-яких функціональних або системних несправностей варто звертатися в сервісні центри.

Ремонт iPad 7 – неминучість чи закономірність?

З випуском новинок продукції Apple у користувачів не зникла потреба в ремонті iPad 7. Звернення до майстрів стає неминучим ефектом технологічного прогресу. Диву інженерної думки в результаті активної тривалої експлуатації властиво ламатися, якою б надійною техніка не була. Чим ретельніше власник обладнання стежитиме за пристроєм – використовувати захист, дотримуватися рекомендацій виробника, тим довше апарат прослужить без стороннього втручання.

У 2019 році Apple випустила бюджетний планшет iPad 7, який містить часткові оновлення у порівнянні з попередником:

 1. збільшена діагональ та роздільна здатність дисплея;
 2. є роз'єм для повноцінної клавіатури;
 3. компанія стверджує, що корпус виготовлений зі 100% переробленого алюмінію;
 4. автономність, продуктивність та динаміки варті уваги;
 5. непогана камера, підтримка стилуса, оптимізована ОС.

Новинка чудово підходить для дому, школи, навчання, перегляду відео, фільмів та інших завдань. Щоб походи в сервіс не перетворювалися на закономірність, рекомендуємо слідувати наступним порадам:

 • Використання захисних аксесуарів – чохли, плівки;
 • Акуратне та дбайливе ставлення до техніки (без фанатизму, все-таки це девайс і ним потрібно користуватися).
 • Не залишайте планшет у місцях, де до нього можуть дістатися домашні улюбленці або маленькі діти, а також на нестійких поверхнях.
 • Якщо гаджет купується для дитини-школяра або дитсадкового віку, постарайтеся грамотно пояснити, як правильно поводитися з пристроєм.
 • Не встановлюйте піратське програмне забезпечення, настройте захист від вірусів.
 • Контакт із водою, високі або негативні температури несприятливо впливають на роботу апарату. Якщо ви відправилися на пляж, по можливості сховайте девайс у тінь, подалі від піску, вологи та сонця.

Окрім послуг з відновлення iPad ми також виконуємо ремонт iPhone 7 за найдоступнішими цінами!

Ремонт Айпад 7: як оформити заявку

Наша компанія займається ремонтом Айпад 7 та іншої «яблучної» техніки. Процес оформлення заявки досить простий:

 1. прийом обладнання від власника (короткий опис проблеми);
 2. первинна діагностика (проводиться безкоштовно);
 3. виявлення причини поломки та способи її усунення;
 4. погодження ціни на послугу та строків робіт із замовником;
 5. проведення ремонту;
 6. тестування;
 7. видача клієнту із гарантійним талоном.

Перевірка працездатності здійснюється перед власником, підписуються відповідні документи. При необхідності інженери нададуть консультацію щодо особливостей конкретної несправності.

Наш штат налічує понад 35 професійних сервісників, які спеціалізуються на різних видах поломок – від стандартних до складних. Кінцевий споживач отримує повністю відновлений планшет, яким можна продовжувати користуватися.

Відзначимо, що наші спеціалісти здатні виконати заміну роз'єму зарядки iPhone 7 Plus за 30 хвилин!

Ремонт iPad 7 у Львові за найнижчу ціну

Клієнтам важливо знати, де зробити ремонт iPad7 за найнижчою ціною. Компанія ICOOLA формує об'єктивні ціни на весь спектр послуг. Ми розуміємо, що відремонтувати девайс у деяких випадках коштує дорожче ніж купити новий. Тому чесно повідомляємо про доцільність проведення відновлювальних робіт.

Від чого залежить вартість:

 • тип несправності;
 • чи є потреба у заміні деталі. Якщо так, то підсумкова сума більшою мірою визначається ціною запчастини;
 • рівень складності задачі;
 • використані видаткові матеріали;
 • тимчасові витрати.

З прайсом краще ознайомитись на сайті. Вказано стандартні розцінки на поширені види робіт. При вирішенні складних завдань можливе складання індивідуального кошторису.

Особливості ремонту iPad 7 в ICOOLA

Сервісні інженери прагнуть надати повну інформацію щодо особливостей ремонту iPad 7 в ICOOLA. Поломки усуваються у мінімально короткі терміни приблизно за 1 годину. Якщо роботи займають більше часу, про це обов'язково повідомляють замовника.

Наші головні цінності – чудова підготовка майстрів, знання нюансів будь-якої моделі, високий рівень обслуговування. Ми поважаємо своїх клієнтів, тому озвучуємо реальні терміни виконання ремонту . Не женемося за швидкістю, а дбаємо про якість послуг. Що отримують замовники, звернувшись до нас:

 • безкоштовна комплексна діагностика;
 • застосування нового устаткування;
 • використання оригінальних деталей;
 • знижені ціни на запчастини за рахунок прямих постачань;
 • оперативність;
 • грамотна консультація;
 • персональний підхід у розв'язанні задачі.

Оплата провадиться за результат, жодних неврахованих платежів. Співробітники несуть повну відповідальність за безпеку обладнання, яке приймається для ремонту. ICOOLA – перша renew-компанія, яка переробляє електросміття, дбаючи про навколишнє середовище. Підтримуємо політику корпорації Apple щодо турботи про екологію.

Відзначимо, що ремонт iPad в сервісі Айкула виконують лише спеціалісти з досвідом не менше 3 років!

Найчастіші поломки iPad 7 (2019)

Планшети нового покоління удосконалюються, але до переліку найчастіших поломок iPad 7 (2019) входять несправності, аналогічні всім іншим гаджетам. Наведемо список:

 1. Пошкодження екрану. Трапляються через падіння, удари об тверді предмети, тиск (випадково сіли або наступили на планшет). Заміна сенсорного скла не потребує багато часу. Процес триває близько години. Необхідний набір спеціалізованих інструментів (нагрівальна платформа, пластикові шпателі, хрестові викрутки, пінцет тощо), гранична акуратність. Після заміни інженер проводить повноцінну перевірку на функціональність.
 2. Не працює дисплей. Кольорові плями на екрані, лінії, відсутність зображення, дефекти. Такі несправності спричиняються сильними ударами. Потрібна комплексна заміна всього модуля. Робота копітка, пов'язана з демонтажем найтендітніших елементів - плата контролера, шлейфи.
 3. Батарея швидко розряджається. Причин декілька – знос акумулятора, проблеми з флеш-пам'яттю, наслідки некомпетентного ремонту. Рішення – монтаж нової батареї.
 4. Контакт із водою. Дуже поширена проблема, тому що планшет використовується під час роботи, перегляду фільмів, мультиків дітьми. Розлитий чай, сік або вода – часті явища. Важливо вчасно принести гаджет, щоб усунути наслідки залиття. Майстер розбере пристрій, просушить, витягне оксиди або корозію, що накопичилися.
 5. Механічні ушкодження корпусу. Сколи на бічних гранях, подряпини, невеликі тріщини відносяться до естетичних дефектів. Якщо на функціонал девайсу не впливають, непокоїтися не варто. Бувають випадки порушення геометрії, коли задня панель вигнулась або утворився зазор. Все це позначається на роботі Айпада 7. У цій ситуації звернення до сервісників допоможе уникнути проблем у майбутньому.
 6. Програмні помилки. Усуваються перепрошивкою, чищенням пам'яті, встановленням антивірусних програм.
 7. Серед менш поширених неполадок – кнопки управління, динамік, мікрофон, проблеми з камерою, пошкоджений порт підзарядки, апаратні збої.

Рекомендуємо використовувати захисні чохли, скло, плівки. Широкий вибір аксесуарів дає можливість підібрати модель відповідно до своїх уподобань та бюджету. Щоб девайс справно працював, важливо вчасно звертатися за допомогою в СЦ ICOOLA. Ми гарантуємо компетентність, прозорість у питанні ціноутворення, відкритість під час спілкування із замовниками.

Ремонт iPad 7: ціна
1 000 грн
1 700 грн
800 грн