Чистка iPhone 11 від води

Чистка iPhone 11 від води
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

 Чистка та відновлення  iPhone 11 від води. 

Айфон 11 розробники оснащили досить хорошим захистом від пилу та води .Який захищає телефон від потрапляння води в середину корпусу. Потрапляння води в середину телефону є досить критичним так як смартфон постійно споживає струм. Так як вода являється провідником телефон після потрапляння води може увійти в замикання . Яке може завдати великої шкоди або і взагалі зіпсувати пристрій. Що робити якщо у вас відбувся даний інцидент ? У нашому сервісному центрі ICOOLA ви можете відновити або відремонтувати ваш айфоні 11 після потрапляння води. Наші спеціалісти вас з радістю проконсультують та вирішать з вами будь - яку проблему. Ви можете нам зателефонувати або прийти за адресою: м.Львів , вул. Володимира Великого 12 .Якщо ви знаходитесь в іншому місті ви можете відправити свій телефон Новою Поштою.