Заміна корпусу iPhone 11

Заміна корпусу iPhone 11
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
3 900 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

 Ремонт корпусу iPhone 11 

В даній моделі смартфону встановлений якісний ударостійкий корпус який оснащений високоміцною скляною кришкою. Але незважаючи на це корпус з часом втрачає товарний вигляд . На ньому з'являються потертості і царапини . Під час користування смартфоном він піддається значним ушкодженням. У нашому сервісному центрі ICOOLA ви можете відновити або відремонтувати ваш корпус на айфоні 11. Наші спеціалісти вас з радістю проконсультують та вирішать з вами будь - яку проблему. Ви можете нам зателефонувати або прийти за адресою: м.Львів , вул. Володимира Великого 12 .Якщо ви знаходитесь в іншому місті ви можете відправити свій телефон Новою Поштою.