icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

iPhone 7 Plus бу

Чи варто купити смартфон б/у iPhone 7 Plus в 2021 році?

Перш ніж задуматись про те, чи варто купити бу iPhone 7 Plus ми рекомендуємо ознайомитися зі всіма технічними характеристиками та прочитати детальний огляд цієї моделі. Відзначимо, що модель 7 Plus відрізняється від звичайної сімки своїми габаритами, більш потужним акумулятором та кращою камерою. Звісно, на сьогодні, існують набагато новіші смартфони, до прикладу XS iPhone, проте модель 7 плюс досі є однією з найкращих.

Яка камера у Айфоні 7+?

Камера Айфона 7 Плюс вийшла дійсно відмінна, тут вбудовано два датчики по 12 МП. Слід також відзначити і режим "Портрет", котрий до речі був вперше розроблений і вбудований саме в цій моделі. 

Чи можна занурювати Айфон 7+ під воду?

Смартфон 7 Плюс можна занурювати під воду на 30 хв. Допустима глибина 1 метр. Відзначимо, що рівень захисту від води та пилу IP67. Відзначимо, що в новіших моделях, таких як iPhone 11 Pro рівень захисту IP68.

Яке розширення екрана у Айфоні 7 Плюс?

Роздільна здатність екрану – 1920х1080. Діагональ 5.5 дюймів

Який об’єм оперативної пам’яті у Айфоні 7+?

Тут три гігабайти оперативної пам'яті та встановлений чіп Apple A10 Fusion

Які переваги має айфон 7+?

iPhone 7 плюс - вдосконалена модель нового рівня з впровадженими технологіями наступних поколінь: дві камери в одній; суперпотужний і енергозберігаючий акумулятор; максимально соковитий екран; захист від попадання бризок і пилу.

Чи можна повернути Айфон 7 Плюс після покупки?

Щодня ми працюємо заради того, щоб ви отримали якісний сервіс та оригінальні neverlock Apple iPhone 7 Plus. Якщо ви купили у нас повністю справний смартфон і хочете повернути його, бо він завеликий або ж операційна система iOS вам не сподобалась, в такому випадку це не можливо... Кожен телефон проходить декілька етапів тестування, то ж заводський брак не можливий. Всі несправності покриває гарантійний термін. Дякуємо за розуміння.