iPhone 8 бу відновлений

Купити iPhone 8 бу у Львові: відмінні характеристики потужного гаджета!

Розміри корпусу цього смартфона практично не змінились у порівнянні з відновленим iPhone 7, лише збільшилась товщина на 2 мм, проте характеристики суттєво покращились. Якщо ви все ж наважились купити Айфон 8 бу у Львові, то отримаєте гаджет з потужними основними характеристиками:

 • Процесор: шести ядерний Apple A11 Bionic;
 • Ємність батареї: 1821 мАг;
 • Екран: 4.7” дюйми з розширенням 1334×750;
 • RAM: 2 Гб;
 • Основна камера: 12 Мп, можливість запису 4К у форматі 60 кадрів/секунду;
 • Фронтальна камера: 7 Мп;
 • Підтримка безпровідної зарядки;
 • Захист від води та пилу за стандартом IP67;
 • Типи основної пам’яті: 64 Гб та 256 Гб;
 • Кольори корпусу: Silver, Gold, Space Gray та Red.

Відзначимо, що наш магазин Apple - це перша ренью компанія в Україні, що на професійному рівні відновлює електроніку та різноманітного типу девайси.

Що такого в iPhone 8 бу, що купити його бажає кожен?

Головною фішкою б/у Айфона 8, котра робить його особливим серед телефонів попередніх поколінь – це можливість безпровідної зарядки і стильний скляний корпус. Дана функція забезпечується завдяки застосуванню скла – як матеріалу корпусу: ззаду і спереду. Це прогресивне рішення суттєво повпливало на його популярність на ринку смартфонів. Хоча відновлений iPhone 8 підтримує безпровідну зарядку, у комплекті пристрою для зарядки ви не зустрінете, у комплекті добре знайомий нам звичайний зарядний пристрій – блочок та USB / Lightning-кабель. Технологія безпровідної зарядки – Qi, тому з вибором пристроїв проблем не буде, це одна з найпоширеніших технологій. Матеріал корпусу – алюміній, саме даний тип алюмінію використовується в аерокосмічній галузі.

Які переваги ви отримаєте, якщо вирішите купіть Айфон 8 в нашому магазині?

Якщо ви все ж таки вирішили купіть iPhone 8 в Айкулі, вітаємо, ви обрали найкращу компанію по відновленню електроніки в Україні. Понад 50 спеціалістів щодня трудяться над тим, щоб зробити наш сервіс надійним та ефективним, то ж, якщо ви придбали відновлений телефон у нас, то:

 • Ми обов'язково посадимо дерево за кожен куплений у нас відновлений iPhone;
 • У нас висока якість, позаяк ми працюємо лише на високоточному обладнанні, тому відновлений айфон - це, як новий!
 • Ми пропонуємо 1 рік безкоштовної гарантії при купівлі айфона;
 • У нас повна комплектація: коробка, зарядний пристрій, гарантійний талон;
 • Ми працюємо офіційно та відкрито;
 • Ми - це бренд, що працює на результат;
 • Ми маємо власний сервісний центр.

Дуже часто клієнти йдуть в інший магазин Apple, проте навіть не підозрюють, що наші смартфони можуть бути і там, адже ми найбільший сервіс у Західній Україні, то ж щодня відновлюємо більш ніж 100 телефонів.

Причини, чому варто купити Айфон 8 бу у Львові на сайті ICOOLA.UA?

Перевагою покупки саме Айфону 8 бу, а не будь-якої іншої моделі Айфону – це дуже хороша відповідність характеристик до ціни. Нагадаємо, що у даному смартфоні встановлений чіп – A11 Bionic, саме він також використовується у преміальному iPhone X, тому за більш доступною ціною ви отримуєте потужність вищого гатунку. Хороша оптимізація – ще один з основних аргументів на рахунок даного телефону. При відносно «малій» місткості акумулятора (1821 мАг) робота телефону досить довга, а все завдяки добре оптимізованій операційній системі та чотирьом енергоефективним ядрам процесора, котрі використовуються переважну більшість часу використання пристрою. А два продуктивних ядра включаються у роботу тільки у надскладних завданнях. Функція True Tone: саме у iPhone 8 бу ця функція з’явилась вперше. Він розроблений спеціально, щоб зберегти ваші очі від перевтоми, основне завдання: регулювання температуру білого кольору. У сонячний день екран вашого смартфону буде яскраво білого кольору, а в темний період, щоб не сліпити вас він автоматично змінюється з білого на приємний для очей - жовтий колір. Безпеку пристрою забезпечує функція біологічної автентифікації – Touch ID, саме йому і сьогодні довіряють більше користувачів ніж більш новому засобу – Face ID. А все через його зручність, безпеку та швидкодію.

Скільки коштує iPhone 8?

Ви можете побачити скільки коштує 8 iPhone у відповідній карточці товару на нашому сайті. Відзначимо, що ціна варіюється від обсягу пам'яті, чим він більший, тим, відповідно, ціна вища. Ви можете купити цей смартфон за такою ціною:

 • iPhone 8 на 64GB - 7257 грн;
 • iPhone 8 на 256GB - 8897 грн.

Сьогодні, гаджет реально став доступним кожному, позаяк практично щодня вартість на ці моделі знижується. Друзі, обираючи цей телефон в нашій компанії ми хочемо сказати, що ви вибрали в першу чергу якісний відновлений айфон, що продається з безкоштовною гарантією 1 рік, позаяк ми маємо свій сервісний центр Apple. До того ж у нас завжди є в наявності вся кольорова гамма: Gold, Red, Silver чи Space Gray.

Чому слід обрати саме ICOOLA для того, щоб купити iPhone 8 бу?

Більшість техніки Apple продається  у стані бу не тому, що у неї наявні дефекти, а саме тому що користувачі часто переходять на новіші моделі. Звичайно у вас є вибір, купити даний пристрій по оголошенню і не мати ніякої гарантії у його довготривалій роботі. Або ви можете звернутись у магазин ICOOLA та отримати до телефону безкоштовну річну гарантію. Друзі, наша компанія працює у м. Львів, по вул. Коцюбинського 25 та пропонує кожному громадянину доступні гаджети за найнижчими цінами у Львові. Купуючи у магазині Айкула, ви гарантовано отримуєте не тільки якісний пристрій, котрий пройшов усі етапи тестування, а ще й додатково безкоштовну гарантію на один рік – адже ми 100% впевнені у якості нашої продукції. Також до комплектації входить зарядний пристрій. До того ж ви можете придбати аксесуари: чохол, захисне скло, навушники та багато іншого.

Які особливості має відновлений Айфон 8?

В першу чергу, відновлений Айфон 8 - це 100% оригінал, що пройшов процес реставрації в компанії Айкула та був доведений до такого ж технічного стану, як новий телефон, проте набагато кращий. Чим саме? В першу чергу, ціна на refurbished гаджет набагато нижча, позаяк процес відновлення - це не виготовлення і дозволяє суттєво зекономити. Відзначимо, що при покупці ви отримаєте повну комплектацію та безкоштовну гарантію 1 рік.

Питання та відповіді про iPhone 8