Apple iPhone 11 256gb Black (Чорний) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 256gb Black (Чорний) Відновлений еко
21 180 грн
- 5480   грн
15 700 грн

Відгуки про Apple iPhone 11 256gb Black (Чорний) Відновлений еко

Загальний рейтинг

5

5 оцінок

Залиште ваш відгук

Ви можете авторизуватись, аби ми мали змогу відповісти вам в разі необхідності.

Ваша оцінка:

iPhone 11 256GB Black - чим цікавий цей гаджет?

iPhone 11 256GB Black вважається одним з кращих гаджетів. З ним у кожного споживача відкриваються неймовірні призначені для користувача можливості. Пристрій доповнено потужним процесором A13 Bionic, якісним дисплеєм liquid Retina, але головне достоїнство - подвійна камера, що має розширення в 12 мегапікселів.

Яка основна камера встановлена ​​на iPhone 11 256GB Black?

Основна камера в смартфоні iPhone 11 256GB Black бу представлена ​​камерою з роздільною здатністю на 12 Мп. Крім поліпшеної оптичної стабілізації в пристрої передбачені об'єктив, діафрагма якого становить f / 1.8, і новий сенсор. Також тут встановлена ​​і друга камера також з дозволом на 12 Мп, але тут передбачений ультраширококутний об'єктив, в якому кут огляду становить близько 120 градусів. Кожен з модулів підтримує велику кількість функцій. До них відноситься можливість запису 4К-відео, а також в пристрої передбачений динамічний розширений діапазон.

Крім цього, в Apple iPhone 11 є функція HDR Smart, яка дозволяє отримувати високоякісні фотографії. У процесі зйомки режим аналізує велику кількість даних, що дозволяє уникнути перевалів в тіні і пересвітів.

Серед нововведень камери в смартфоні Apple iPhone 11 варто виділити використання нічного режиму, який при поганому освітленні буде активований автоматично.

Відеозйомка на Apple iPhone 11 256GB Black

У пристрої передбачена можливість записати магічне 4К відео з частотою кадрів по максимуму 60 знімків в секунду. Крім цього, в смартфоні передбачено функцію кінематографічної стабілізації, що дозволяє уникнути такого процесу, як тремтіння в процесі створення відео. Для того, щоб зображення було синхронізовано зі звуком, в телефоні є функція так званого аудіозуму. Звучання за допомогою мікрофона захоплюється з того боку простору, яка безпосередньо потрапляє в кадр. Всі інші звуки і шуми просто ігноруються.

Як робити якісні фото на  iPhone 11 256GB Black?

У тому випадку, якщо ви маєте такий смартфон, як  iPhone 11 256GB Black, потрібно навчитися робити максимально якісні фото. Для цього рекомендується дотримуватися деяких порад.

Організація хорошого освітлення. Не виключено, що найкращим джерелом світла є природне освітлення, але, якщо можливості в його використанні немає, необхідно знайти додаткові джерела світла. У процесі зйомки потрібно розміщуватися безпосередньо спиною до використовуваного джерела світла.

Максимально обережне використання спалаху. Щоб люди на знімках були схожими на привидів, потрібно максимально обережно підійти до процесу використання спалаху. При можливості краще робити кілька кадрів, один з яких буде зі спалахом, а інший без її використання.

Фіксація експозиції. За допомогою використання всіляких додатків для збільшення часу експозиції можна відійти від застосування спалаху. За рахунок збільшеного часу можна розраховувати на отримання більш яскравих кадрів, на яких якість буде поліпшеним. Крім цього, збільшити час експозиції можна за рахунок утримування спеціальної області на екрані в процесі фотографування.

Не варто використовувати цифровий зум. Цифровий зум в процесі використання може псувати якість фото, в той час як оптичний зум спрямований на збільшення.

Як налаштувати камеру iPhone 11 256GB Black?

Щоб встановити оптимальні налаштування камери для смартфона  iPhone 11 256GB Black, потрібно виконати наступні дії:

  • потрібно зробити вхід в меню «Налаштування» потім вибрати пункт «Камера»;
  • знайти режим Live Photo, який дозволяє отримувати висококласні і якісні знімки;
  • для того, щоб у користувача була можливість отримання в кадрі вдалою композиції, слід включити такий елемент, як «Сітка»;
  • при запису відео рекомендується вибирати параметри, при яких в секунду буде записувати 30, а не 60 кадрів, бо обсяг і без цього буде досить великим;
  • для перегляду відео на смартфоні варто вибрати режим «Високоефективний».

При установці всіх перерахованих вище налаштувань є можливість отримання висококласних фото і відео роликів на мобільному пристрої.