Apple iPhone 11 64gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 64gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко
17 530 грн
- 5030   грн
12 500 грн

Відгуки про Apple iPhone 11 64gb Purple (Фіолетовий) Відновлений еко

Загальний рейтинг

4.8

5 оцінок

Залиште ваш відгук

Ви можете авторизуватись, аби ми мали змогу відповісти вам в разі необхідності.

Ваша оцінка:

Apple iPhone 11 64GB Purple: купити смартфон в інтернет-магазині ICOOLA

Чому на сьогодні купити Apple iPhone 11 64GB Purple - це правильне рішення? А все тому, що цей смартфон має над ширококутний об’єктив, в якому охоплення кута зображення складає 120 градусів. Це єдиний в своєму роді винахід, який Apple змогла впровадити в смартфон. Якщо ви любите фотографувати, хочете потужний флагман з крутою батареєю - Айфон 11 створений саме для вас.

Камера, яка здатна знімати Київ в неймовірній якості!

Якщо ви зважилися купити смартфон Apple iPhone 11 64GB Purple в Києві, вітаємо, відтепер у вас найкраща камера серед смартфонів в світі. Основна камера тут складається з двох об'єктивів:

  • 12-МП - ширококутний;

  • 12-МП - над ширококутний.

Фокусна відстань ширококутної камери становить 26 мм (над ширококутної - 13 мм), це означає, що предмет, який на фото знаходиться ближче до камер, ніж вказана відстань, не буде коректно відображатися на фото. Наприклад, у тих же XS і XS Max фокусна відстань на тому ж рівні, а ось X вже відстає в цьому плані на 2 мм.

Камери здатні знімати відео в розширенні 4К, частота до 60 к / c. Широкий динамічний діапазон, чітка деталізація і якісна передача кольору роблять Айфон 11 на 64 ГБ тим, що необхідно купити в Києві.

Секрети якісних фотографій на Айфон 11 64GB Purple?

Якщо ви стали щасливим володарем iPhone 11 64GB Purple, пропонуємо дізнатися Вам реальні секрети, як отримувати круті фото на свій камерофон:

  • Завжди включайте HDR;

  • Дотримуйтесь правильної відстані між фотографом і об’єктом фото;

  • Замість кнопки на екрані використовуйте для фото, кнопки гучності;

  • Якщо є можливість, використовуйте штатив або стабілізатор;

  • Не використовуйте спалах.

В умілих руках гаджет здатний перетворитися на справжній професійний фотоапарат, який може знімати настільки якісні і круті фото, що ви з легкістю станете професіоналом в даній сфері.

Де в Києві купити Айфон 11 на 64 ГБ Фіолетовий?

Відзначимо, що кращим вибором для того, щоб купити в Києві хороший Apple iPhone 11 Purple 64GB Purple (Фіолетовий), є інтернет-магазин і сервісний центр ICOOLA. Саме у нас, ви можете отримати кращу якість, швидку доставку і рік безкоштовної гарантії.

Кожен день, ми працюємо над тим, щоб ви отримали найкращу якість бу техніки Apple. Багаторічна робота цілої команди спрямована на те, щоб кожен міг отримати свою частину від величезної корпорації Apple і по праву оцінив її творіння.

Як купити хороший iPhone 11 Purple 64GB?

В першу чергу, при покупці бу Айфона 11 64GB Purple, ми радимо звертати увагу на камеру, адже це основа цього флагмана. Чи працює оптична стабілізація, зум, автофокус, чи немає плям або подряпин на самому об'єктиві?